Kantor, kantory wymiany walut Suwałki

Suwałki znajdują się w województwie podlaskim na północnym wschodzie Polski, które pełni rolę centrum kulturalnego na Suwalszczyźnie.

Bliskość Litwy, Obwodu Kaliningradzkiego i Białorusi sprawia, że miasto nie może narzekać na bark turystów zza wschodniej granicy. Miasto przecinają szlaki transportowe biegnące z Berlina do Petersburga czy z Warszawy do Helsinek – Via Baltica i Rail Baltica.

Suwałki to również tereny bogate w rudy żelaza, ołowiu, wanadu i tytanu.

Turyści odwiedzający to miasto powinni odwiedzić Zalew Arkadia wraz z plażą miejską. Idąc tropem turystyki wodnej, Suwałki oferują wiele atrakcji w Węgierskim Parku Narodowym i Suwalskim Parku Krajobrazowym. Poza sportami wodnymi parki spodobają się również osobom, które zdecydowanie bardziej wolą piesze i rowerowe wyprawy. Na koniec koniecznie należy odwiedzić Muzeum Historii i Tradycji Żołnierzy Suwalszczyzny.

Dla osób, które chciałyby zasięgnąć informacji na temat tego, co można zwiedzić na Suwalszczyźnie, gdzie wykupić nocleg i gdzie najlepiej udać się na posiłek, zostało uruchomione Centrum Informacji Turystycznej. Tym z Was, którzy poszukują informacji jakie kantory Suwałki znajdują się w mieście i gdzie najlepiej wymienić pieniądze, pomocne będzie zestawienie kantorów w Suwałkach umieszczone w naszej bazie teleadresowej.

Kantor, ulica, miasto
Awangarda. Kantor wymiany walut, Kowalskiego 2, Suwałki
Demeter Marzena Borowik, Kościuszki 75, Suwałki
Kantor wymiany walut, Kościuszki 78, Suwałki
Kantor wymiany walut, Wojska Polskiego 77, Suwałki
Mitin Halina. Kantor wymiany walut, Kościuszki 71, Suwałki
Świacka Halina. Kantor wymiany walut, gen. Pułaskiego 107, Suwałki
Swisscash Bartosz Ciszewski, Szwajcaria 36, Suwałki
Zenit II. Kantor wymiany walut, Sejneńska 6, Suwałki
Zenit. Kantor wymiany walut, Noniewicza 44a, Suwałki

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podlaskiego: Kantory Białystok, Kantory Suwałki, Kantory Łomża, Kantory Augustów, Kantory Bielsk Podlaski, Kantory Zambrów, Kantory Grajewo

 

Polecamy