Kantor, kantory wymiany walut Wysokie Mazowieckie

Biały łabędź płynący w prawą stronę to symbol umieszczony w herbie oraz na fladze Wysokiego Mazowieckiego. Nie trudno więc odgadnąć, że w mieście odbywają się Dni Łabędzia, podczas których organizowane są koncerty popularnych zespołów. Działa tu również Klub Rowerowy „Łabędź”, który cyklicznie organizuje maratony rowerowe po tutejszych okolicach.

Wysokie Mazowieckie jest to miasto, które znajduje się w województwie podlaskim, nad rzeką Brok, co nieco może być mylące w związku z drugim członem nazwy miejscowości. Początki powstania miejscowości nie są do końca znane. Po raz pierwszy nazwa osady Wysokie pojawia się w dokumentach z XIII wieku. Miasto kwitło od odbywających się tutaj jarmarków.

Obecnie miasto również kwitnie na arenie handlowej oraz na rynku usług. W miejscowości znajdziemy wiele lokali gastronomicznych oraz finansowych. Wszyscy ci, którzy poszukują kantorów Wysokie Mazowieckie, powinni koniecznie zajrzeć na naszą stronę internetową, gdzie podaliśmy adres, numer telefonu oraz godziny otwarcie wszystkich placówek wymiany walut znajdujących się na terenie miasta.

Kantor, ulica, miasto
Bim. Kantor wymiany walut. Bieńczyk I., Jagiellońska 55 lok. 15, Wysokie Mazowieckie
Kantor Oktawian Maliba, Długa 4, Wysokie Mazowieckie

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podlaskiego: Kantory Białystok, Kantory Suwałki, Kantory Łomża, Kantory Augustów, Kantory Bielsk Podlaski, Kantory Zambrów, Kantory Grajewo

 

Polecamy