Kantor, kantory wymiany walut Zambrów

Nad Jabłonką, w północno-wschodniej Polsce, leży Zambrów, niegdyś miasto królewskie Korony Królestwa Polskiego. Tutejsza przyroda oferuje nam nieco faliste, choć w dalszym ciągu nizinne krajobrazy. Niedaleko miasta znajduje się „Grabówka”, kompleks leśny, w którym utworzono rezerwat przyrody. Jak można się domyśleć króluje tutaj grab, a także dąb szypułkowy. Etymologia nazwy miasta również jest interesująca. Pochodzi ona bowiem od wyrazu „ząbr”, które w języku staropolskim oznaczało miejsce pobytu żubrów, co również zostało upamiętnione w herbie miasta. Żubra spotkamy także zwiedzając miasto w postaci Zambrusia, pomnika wykonanego z brązu. Miasto poza walorami przyrodniczymi zaprasza wszystkich turystów do świętowania wydarzeń kulturalnych, m.in. Dni Zambrowa czy podczas inscenizacji bitwy o Zambrów.

Kantory w Zambrowie, podobnie jak placówki bankowe rozwijają się w znacznym tempie. Okoliczna ludność nie tylko często przyjmuje zagranicznych przyjezdnych, ale również sama chętnie decyduje się na wyjazdy do innych państw. Informacje dotyczące kantorów Zambrów przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej, gdzie znajdziecie dokładną ich lokalizację oraz godziny otwarcia.

Kantor, ulica, miasto
Bańkowski Marek. Kantor wymiany walut, pl. Sikorskiego 5, Zambrów
Beata Jakubowska Kantor, pl. Sikorskiego 10A, Zambrów
Chojnowski Sławomir. Kantor wymiany walut, pl. Sikorskiego 10a, Zambrów
Opiatowski Janusz. Kantor wymiany walut, pl. Sikorskiego 8, Zambrów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa podlaskiego: Kantory Białystok, Kantory Suwałki, Kantory Łomża, Kantory Augustów, Kantory Bielsk Podlaski, Kantory Zambrów, Kantory Grajewo

 

Polecamy