Kantor, kantory wymiany walut Bytów

Bytów to miasto w północnej Polsce, leżące w obrębie granic województwa pomorskiego. Miasto położone jest na Pojezierzu Bytowskim w obrębie dwóch rzek: Boruja i Bytowa. Miejscowość jest ośrodkiem turystyczno-wypoczynkowym. Znajduje się tutaj przemysł elektrotechniczny, spożywczy, drzewny i metalowy.

Bytów otrzymał prawa miejskie w 1346 roku dzięki obecności Krzyżaków. Po Bitwie pod Grunwaldem miasto wróciło do Polski. W okresie II wojny światowej działał ośrodek konspiracji Gryf Kaszubski. W mieście istnieje kilka zabytków prawnie chronionych. Warto odwiedzić śródmieście, wieżę kościelną, jako pozostałość po dawnym kościele, zamek krzyżacki, młyn zamkowy. Na wytrwałych podróżników czeka także stary spichlerz oraz kamienno-ceglany most kolejowy z końca XIX wieku. W mieście mieszczą się ośrodki sportu. Znajdziemy tutaj stadion miejski, Ośrodek Sportu i Rekreacji, a w samym Bytowie działa klub sportowy Bytovia.

Osoby chcące wymienić walutę mogą skorzystać z jednego z kantorów Bytów. Oferta kantorów w Bytowie jest bardzo korzystna dla klientów. Oferowane są atrakcyjne kursy walut, a placówki dopuszczają możliwość negocjacji. Szukając poszczególnych punktów wymiany walut, zapraszamy na naszą stronę.

Kantor, ulica, miasto
Okuniewski Kazimierz. Kantor wymiany walut, pl. kard. Wyszyńskiego 2, Bytów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy