Kantor, kantory wymiany walut Kwidzyn

Na pograniczu Pojezierza Iławskiego i Doliny Dolnej Wisły, a dokładnie nad rzeką Liwą leży stolica Dolnego Powiśla – Kwidzyn. Ukształtowanie terenu miasto zawdzięcza cofaniu się lodowca, który spowodował, że rzeźba terenu jest tutaj wyjątkowo urozmaicona. Lodowiec miał również wpływ na powstanie w okolicy licznych jezior i oczek wodnych, które zachęcają mieszkańców oraz osoby przejezdne do odpoczynku nad wodą.

Z Dolnej Wisły rozpościera się widok na imponujący zespół zamkowo-katedralny Zamku Kapituły Pomezańskiej, który uznawany jest za byłą warownię krzyżacką. Co więcej, zamek  pomezański wraz z katedrą z pochówkami znajduje się na Szlaku Zamków Gotyckich.

Poza walorami turystycznymi, na terenie miasta rozpościera się Specjalna Strefa Ekonomiczna skupiająca wiele ośrodków przemysłowych. Kwitnie tu przemysł papierniczy, elektroniczny oraz tworzyw sztucznych. Nie można zapomnieć o Miłosnej – miasteczku koniarzy, gdzie znajdowało się Stado Ogierów trudniące się utrzymaniem i selekcją ogierów.

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem miastem ze względu na walory turystyczne, w mieście uruchomiono kilka kantorów Kwidzyn, których celem jest ułatwienie lokalnej ludności oraz zagranicznym przyjezdnym sprzedaży i kupna waluty. Pełna lista kantorów w Kwidzynie znajduje się w naszej bazie danych, w której dodatkowo zostały umieszczone dane teleadresowe.

 

Kantor, ulica, miasto
Duchnowska Lucyna. Kantor Wymiany Walut., Chopina 20, Kwidzyn
Kogut Andrzej. Kantor Wymiany Walut., Chopina 42, Kwidzyn
Korona. Kantor wymiany walut. Wiśniewski C., Krótka 4, Kwidzyn
Krassus Sp. z o.o., Chopina 18, Kwidzyn

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy