Kantor, kantory wymiany walut Lębork

Leżący pomiędzy Słupskiem i Wejherowem Lębork jest atrakcyjnym miejscem szczególnie dla osób, których marzeniem jest zamieszkać blisko morza i jednocześnie z dala od turystów. Mieszkańcy Lęborka do plaż nad Bałtykiem mają zaledwie 30 kilometrów, dzięki czemu w każdej chwili mogą udać się na mały wypoczynek. Rozlewające się nieopodal Jezioro Lubowidzkie również cieszy się dużą popularnością, przede wszystkim latem.

W Lęborku na pewno nie można się nudzić. Jedną z największych atrakcji turystycznych jest tamtejszy Zamek krzyżacki z XIV wieku, który został przebudowany i teraz pełni siedzibę sądu. Obszar starego miasta przyciąga rzesze turystów, którzy mogą tu spokojnie pospacerować i miło spędzać czas.

Ze względu na duże zainteresowanie Lęborkiem przez turystów z całej Polski i spoza jej granic, w mieście powstało wiele kantorów. Lębork jest doskonale przygotowany na odwiedziny podróżujących, którzy po wyczerpującym zwiedzaniu mogą udać się na smaczny i sycący posiłek.

Przebywasz w mieście i chcesz wymienić pieniądze? Najkorzystniej będzie zrobić to w najbliższym kantorze. Zlokalizujesz go przy pomocy stworzonej przez nas bazy, w której znalazły się dokładne adresy kantorów z Lęborka, godziny ich otwarcia oraz numery telefonów. Zgromadzone w jednym miejscu informacje pozwolą Ci szybko i sprawnie znaleźć sprawdzony kantor. Zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Łukaszek. Kantor wymiany walut, Zwycięstwa 3, Lębork
Łukaszek. Kantor wymiany walut, Targowa 10, Lębork
Mix. Kantor wymiany walut, Staromiejska 1, Lębork
PHU Anna Grajewska, Stryjewskiego 32 lok. 1, Lębork
Promes. PPHU. Sp. z o.o., Toruńska 6, Lębork
Promes. PPHU. Sp. z o.o., Staromiejska 6, Lębork

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy