Kantor, kantory wymiany walut Lębork

Leżący pomiędzy Słupskiem i Wejherowem Lębork jest atrakcyjnym miejscem szczególnie dla osób, których marzeniem jest zamieszkać blisko morza i jednocześnie z dala od turystów. Mieszkańcy Lęborka do plaż nad Bałtykiem mają zaledwie 30 kilometrów, dzięki czemu w każdej chwili mogą udać się na mały wypoczynek. Rozlewające się nieopodal Jezioro Lubowidzkie również cieszy się dużą popularnością, przede wszystkim latem.

W Lęborku na pewno nie można się nudzić. Jedną z największych atrakcji turystycznych jest tamtejszy Zamek krzyżacki z XIV wieku, który został przebudowany i teraz pełni siedzibę sądu. Obszar starego miasta przyciąga rzesze turystów, którzy mogą tu spokojnie pospacerować i miło spędzać czas.

Ze względu na duże zainteresowanie Lęborkiem przez turystów z całej Polski i spoza jej granic, w mieście powstało wiele kantorów. Lębork jest doskonale przygotowany na odwiedziny podróżujących, którzy po wyczerpującym zwiedzaniu mogą udać się na smaczny i sycący posiłek.

Przebywasz w mieście i chcesz wymienić pieniądze? Najkorzystniej będzie zrobić to w najbliższym kantorze. Zlokalizujesz go przy pomocy stworzonej przez nas bazy, w której znalazły się dokładne adresy kantorów z Lęborka, godziny ich otwarcia oraz numery telefonów. Zgromadzone w jednym miejscu informacje pozwolą Ci szybko i sprawnie znaleźć sprawdzony kantor. Zapraszamy do korzystania!

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Łukaszek. Kantor wymiany walut Zwycięstwa 3 Lębork
Łukaszek. Kantor wymiany walut Targowa 10 Lębork
Mix. Kantor wymiany walut Staromiejska 1 Lębork
PHU Anna Grajewska Stryjewskiego 32 lok. 1 Lębork
Promes. PPHU. Sp. z o.o. Toruńska 6 Lębork
Promes. PPHU. Sp. z o.o. Staromiejska 6 Lębork

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy