Kantor, kantory wymiany walut Malbork

Położone w północnej Polsce miasto Malbork od lat pełni rolę siedziby powiatu pomorskiego. Ze względu na atrakcyjną lokalizację miasto każdego roku przyciąga do siebie setki tysięcy turystów z Polski i całego świata.

Największą atrakcją turystyczną Malborka jest niewątpliwie Zamek wielkich mistrzów krzyżackich z XIV–XV wieku otoczony murami obronnymi z bramami, składający się z: Zamku Wysokiego, Zamku Średniego oraz Zamku Niskiego zwanego także Przedzamczem.

Wzniesiony w XIV wieku Ratusz w Malborku jest równie chętnie odwiedzany co i Zamek. Prócz Bramy Mariackiej i Bramy Garncarskiej równie dużą popularnością cieszą się okoliczne kantory. Malbork to częsty cel podróży także naszych zagranicznych sąsiadów.

Jeśli nie wiesz gdzie wymienić pieniądze skorzystaj z przygotowanej przez nas bazy kantorów w Malborku, w której znajdziesz nie tylko adresy placówek, ale też godziny otwarcia i numery telefonów. Dzięki zgromadzonym w jednym miejscu danym w kilka chwil znajdziesz najbliżej Ciebie zlokalizowany kantor i dokonasz wymiany waluty.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Eldorado. Kantor wymiany walut Kościuszki 4 Malbork
Lubiński Krzysztof. Kantor wymiany walut Kościuszki 11 Malbork
Silvant. Kantor wymiany walut. Parzych E. Kościuszki 19 Malbork

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy