Kantor, kantory wymiany walut Malbork

Położone w północnej Polsce miasto Malbork od lat pełni rolę siedziby powiatu pomorskiego. Ze względu na atrakcyjną lokalizację miasto każdego roku przyciąga do siebie setki tysięcy turystów z Polski i całego świata.

Największą atrakcją turystyczną Malborka jest niewątpliwie Zamek wielkich mistrzów krzyżackich z XIV–XV wieku otoczony murami obronnymi z bramami, składający się z: Zamku Wysokiego, Zamku Średniego oraz Zamku Niskiego zwanego także Przedzamczem.

Wzniesiony w XIV wieku Ratusz w Malborku jest równie chętnie odwiedzany co i Zamek. Prócz Bramy Mariackiej i Bramy Garncarskiej równie dużą popularnością cieszą się okoliczne kantory. Malbork to częsty cel podróży także naszych zagranicznych sąsiadów.

Jeśli nie wiesz gdzie wymienić pieniądze skorzystaj z przygotowanej przez nas bazy kantorów w Malborku, w której znajdziesz nie tylko adresy placówek, ale też godziny otwarcia i numery telefonów. Dzięki zgromadzonym w jednym miejscu danym w kilka chwil znajdziesz najbliżej Ciebie zlokalizowany kantor i dokonasz wymiany waluty.

Kantor, ulica, miasto
Eldorado. Kantor wymiany walut, Kościuszki 4, Malbork
Lubiński Krzysztof. Kantor wymiany walut, Kościuszki 11, Malbork
Silvant. Kantor wymiany walut. Parzych E., Kościuszki 19, Malbork

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy