Kantor, kantory wymiany walut Nowy Dwór Gdański

W województwie pomorskim położone jest miasto Nowy Dwór Gdański. Znajduje się dokładnie w centralnej części Żuław Wiślanych. To tutaj cieszą oko zabytkowe domy stłoczone przy ulicy Sikorskiego, charakterystyczne dla tego regionu, a także wynurzająca się zza koron drzew wieża ciśnień. W mieście znajduje się również most zwodzony oraz Żuławski Park Historyczny wraz z Muzeum Żuławskim.

Do Nowego Dworu Gdańskiego łatwo się dostać samochodem oraz koleją. Na obrzeżach miasta znajduje się droga krajowa oraz droga wojewódzka łącząca miasto z innymi większymi miejscowościami. Nowy Dwór Gdański leży na trasie Żuławskiej Kolei Dojazdowej, stąd też w okresie wakacyjnym kursuje tutaj kolejka Nowy Dwór Gdański Wąskotorowy – Stegna Gdańska.

Brak turystów zdecydowanie nie dotyczy tego miasta. Zjawiają się tu zarówno polscy, jak i zagraniczni goście. Z myślą o tych drugich, na terenie miasta zostały uruchomione kantory Nowy Dwór Gdański. Ich pełen spis, a także dane kontaktowe podajemy w naszym zestawieniu. Zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Michałowski Bogdan. Kantor wymiany walut, Sikorskiego 9, Nowy Dwór Gdański

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy