Kantor, kantory wymiany walut Puck

Na Kaszubach, w województwie pomorskim leży miasto Puck. Miejscowość położona na Pomorzu Gdańskim, u ujścia rzeki Płutnicy, pochodzi z czasów XIII wieku. Jest to jedna z miejscowości turystycznych leżąca przy Zatoce Puckiej. Turyści znajdą tutaj wiele zabytków, które są w większości dostępne dla zwiedzających. Gotycki kościół parafialny z XIII wieku, drewniany szpital barokowy, w którym obecnie mieści się muzeum, zabytkowe kamienice czy pozostałości zamku krzyżackiego to tylko część ciekawych miejsc, które trzeba zobaczyć. W samym mieście mieści się także Port Puck i Molo Puckie. Ze względu na dostęp do zatoki, znajdziemy tutaj strzeżone plaże, na których możemy się opalać. Port Morski oferuje rejsy wycieczkowe po zatoce, a w lecie odbywają się tutaj festiwale na plaży.

W mieście odnajdziemy też liczne kantory Puck. Ze względu na turystyczny charakter miejscowości ta gałąź gospodarki silnie zadomowiła się w mieście. Oferty kantorów są bardzo atrakcyjne dla zagranicznych turystów, więc warto wymienić tutaj waluty.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
F.h.u. Barbara Leman Abrahama 6 Puck
Promes. Kantor wymiany walut Gdańska 14 Puck
Promes. Kantor wymiany walut Kasztanowa 9 Puck

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy