Kantor, kantory wymiany walut Puck

Na Kaszubach, w województwie pomorskim leży miasto Puck. Miejscowość położona na Pomorzu Gdańskim, u ujścia rzeki Płutnicy, pochodzi z czasów XIII wieku. Jest to jedna z miejscowości turystycznych leżąca przy Zatoce Puckiej. Turyści znajdą tutaj wiele zabytków, które są w większości dostępne dla zwiedzających. Gotycki kościół parafialny z XIII wieku, drewniany szpital barokowy, w którym obecnie mieści się muzeum, zabytkowe kamienice czy pozostałości zamku krzyżackiego to tylko część ciekawych miejsc, które trzeba zobaczyć. W samym mieście mieści się także Port Puck i Molo Puckie. Ze względu na dostęp do zatoki, znajdziemy tutaj strzeżone plaże, na których możemy się opalać. Port Morski oferuje rejsy wycieczkowe po zatoce, a w lecie odbywają się tutaj festiwale na plaży.

W mieście odnajdziemy też liczne kantory Puck. Ze względu na turystyczny charakter miejscowości ta gałąź gospodarki silnie zadomowiła się w mieście. Oferty kantorów są bardzo atrakcyjne dla zagranicznych turystów, więc warto wymienić tutaj waluty.

Kantor, ulica, miasto
F.h.u. Barbara Leman, Abrahama 6, Puck
Promes. Kantor wymiany walut, Gdańska 14, Puck
Promes. Kantor wymiany walut, Kasztanowa 9, Puck

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy