Kantor, kantory wymiany walut Sopot

Sopot cieszy się dużym zainteresowaniem spragnionych wypoczynku Polaków z całego kraju. Popularny kurort nadbałtycki położony jest w województwie pomorskim, nad Zatoką Gdańską. Sopot razem z Gdynią i Gdańskiem wchodzą w skład Trójmiasta. Jest to najmniejsze pod względem liczby ludności miasto na prawach powiatu w Polsce.

W przeszłości Sopot był starą wioską rybacką, która wraz z upływem czasu  przeobraziła się w popularny nadmorski kurort, obecnie prawdopodobnie najbardziej lubiany na polskim wybrzeży.

Podczas wakacji w Sopocie warto wybrać się na Monciaka, czyli główny deptak w mieście. Co prawda zazwyczaj jest tam tłoczno i głośno, ale posiada on swój wyjątkowy klimat, który każdy z nas prędzej czy później doceni. Przy Monciaku stoi Krzywy Dom – jeden z wielu symboli miasta.

Do Sopotu każdego roku przyjeżdżają tysiące turystów z całej Polski i nie tylko. Częste odwiedziny zagranicznych sąsiadów przyczyniły się do powstania w mieście wielu kantorów. Sopot to miasto sprzyjające wypoczynkowi i zarazem aktywnemu spędzaniu wolnego czasu.

Chcesz dowiedzieć się, gdzie w Sopocie znajdziesz najbliższy kantor wymiany walut? Zlokalizujesz go przy pomocy naszej bazy kantorów. Znajdziesz w niej dokładne adresy placówek, godziny otwarcia, a także numery telefonów do wszystkich kantorów w Sopocie. Dzięki rozbudowanej bazie w dosłownie kilka sekund znajdziesz placówkę wymiany walut, która spełni wszystkie stawiane przed nią oczekiwania. Zachęcamy do korzystania i dzielenia się z innymi!

Kantor, ulica, miasto
Euro. Kantor wymiany walut, Kościuszki 7a, Sopot
Gold. Peda S., Bohaterów Monte Cassino 10, Sopot
Kantor wymiany walut, Kościuszki 6, Sopot
Monet. Kanor wymiany walut, gen. Sikorskiego 8 lok. 10, Sopot
PB „DICKMAN” Sp. z o.o. – Sp.k., al. Niepodległości 606, Sopot
Posejdon. Kantor wymiany walut. Walas A., Kościuszki 10a, Sopot

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy