Kantor, kantory wymiany walut Sztum

Sztum to miasto położone w województwie pomorskim. Jest to również miejscowość, w której częściowo zachował się zamek krzyżacki z XIV wieku. Znajdują się tu fragmenty murów miejskich, a także wieża ciśnień i więzienie z początku XX w. W mieście, poza atrakcjami turystycznymi skoncentrowanymi wokół licznych zabytków, rozwija się również aspekt sportowy. Istnieje tutaj wiele klubów sportowych, m.in. kolarski, kajakarski, jeździecki, piłkarski a nawet lekkoatletyczny. Cyklicznie odbywają się tutaj imprezy miejskie, których celem jest zjednoczenie tutejszej społeczności i pokazanie pozostałym regionom jak bardzo interesujące i ciekawe jest miasto Sztum. Odbywa się tutaj Ogólnopolski Przegląd Sztuki Więziennej, Międzynarodowy Plener Malarski Sztum-Barlewice, Święto Ryby oraz Dni Ziemi Sztumskie, Targi Powiśla.

Każdy, kto tutaj był chociażby przejazdem, zachwyci ilość lokali usługowych znajdujących się w centrum miasta. Pośród nich znajdują się oczywiście kantory w Sztumie, dzięki którym możliwa jest wymiana walut w tym regionie. Jeżeli nie potraficie znaleźć kantorów Sztum, zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą.

Kantor, ulica, miasto
Jaworska Elżbieta. Kantor wymiany walut, Lipowa , Sztum

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy