Kantor, kantory wymiany walut Tczew

Podróżując po regionie Pomorza Gdańskiego, znajdziemy położone nad Wisłą miasto Tczew. Jedno z najstarszych miast polski, którego historia sięga XII wieku, a obecnie jest głównym węzłem komunikacyjnym Polski północnej. Krzyżuje się tu wiele dróg, a w pobliżu znajduje się autostrada A1 biegnąca z południa na północ naszego kraju. Ze względu na swe pochodzenie Tczew jest dużą atrakcj turystyczną i przystankiem w drodze nad Morze Bałtyckie. Na zwiedzających czekają Muzeum Wisły, stary Ratusz, budynek Poczty Polskiej z początku XX wieku, most drogowy na Wiśle oraz most kolejowy pochodzące z połowy XIX wieku. To właśnie mosty były obiektem celów podczas drugiej wojny światowej, gdyż z punktu strategicznego były bramą do Gdańska. W mieście znajduje się także przystań wraz z bulwarem, gdzie możemy znaleźć kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy, z ogródkiem jordanowskim, restauracją, karczmą, ścieżkami widokowo-spacerowymi. Przez Tczew przebiegają też dwa główne szlaki turystyczne: Szlak Kociewski i Szlak Ziemi Tczewskiej im. Romana Klima.

Okolice miasta to także liczne atrakcje turystyczne. Zlokalizowany ok. 25 km Malbork to jedno ze sławnych miejsc ze swoim Zamkiem Krzyżackim, które na pewno musi znaleźć się na liście do zobaczenia. Z tego względu w Tczewie powstały kantory Tczew, które zachęcają turystów do wymiany walut po korzystnym kursie. Oferty kupna i sprzedaży w każdym kantorze w Tczewie możemy negocjować, co zaowocuje większą ilością pieniędzy na drobne wydatki.

Kantor, ulica, miasto
Budulska K. Kantor wymiany walut, Żwirki 49, Tczew
Dukat. Kantor wymiany walut, Jasińskiego 2b, Tczew
Dukat. Kantor wymiany walut, Jana III Sobieskiego 43, Tczew
Eldorado. Kantor wymiany walut, Wyzwolenia 1, Tczew
Eldorado. Kantor wymiany walut, gen. H. Dąbrowskiego 12, Tczew
Kantor Polski S.A., Mickiewicza 16, Tczew
Kantor Wymiany Walut Promes., Pomorska 1, Tczew
Promes. Kantor wymiany walut, Kwiatowa 17, Tczew

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy