Kantor, kantory wymiany walut Władysławowo

Władysławowo to jedna z najbardziej rozpoznawanych miejscowości na Pomorzu. Graniczy z gminą Miasta Puck, a także Chłapowem i sławetnymi Chałupami. Miejscowość leży praktycznie u wylotu na półwysep helski, co często czyni je miastem docelowym wakacyjnych podróży.

Miasto Władysławowo może poszczycić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą turystyczną. Poza plażami, znajduje się tutaj port morski, którego część pełni rolę turystycznego mola. Można się tutaj także przejść Aleją Gwiazd Sportu, która ciągnie się w kierunku morza. Osoby, które lubią podziwiać piękne widoki  z pewnością zainteresuje Dom Rybaka. Z jego tarasu można bowiem podziwiać nie tylko panoramę miasta, ale również Zatokę Pucką, Mierzeję Helską i przylądek Rozewie. Zabytków chronionych prawnie we Władysławie nie znajdziemy wiele. Są to: kościół pw. Wniebowzięcia NMP oraz dwa domy z 1922 r. Znacznie więcej jest tutaj pomników o walorach historyczny, a także atrakcji sportowych i rekreacyjnych.

Ze względu na duże zainteresowanie miastem również cudzoziemców, znajdziemy tu kilka kantorów Władysławowo, które doskonale sprawdzają się w sytuacji, gdy zaistnieje potrzeba wymiany gotówki. Kantory we Władysławowe zebraliśmy w formie zestawienia, które pozwoli na znacznie szybsze i precyzyjne zlokalizowanie placówki walutowej.

Kantor, ulica, miasto
Adam Gomułka Tech – Gaz – Bud, Władysławowo 52, Władysławowo
Kantor wymiany walut, Towarowa 15, Władysławowo
Kaszub. FHU, Towarowa 15, Władysławowo

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa pomorskiego: Kantory Gdańsk, Kantory Gdynia, Kantory Słupsk, Kantory Tczew, Kantory Wejherowo, Kantory Starogard Gdański, Kantory Rumia

 

Polecamy