Kantor, kantory wymiany walut Bielsko-Biała

Położona w województwie śląskim Bielsko-Biała jest siedzibą władz powiatu bielskiego. Miasto leży nad rzeką Białą, u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego, całkiem niedaleko Czechowic-Dziedzic. Jest na swój sposób wyjątkowe i klimatyczne. Nowoczesność na każdym kroku przeplata się tu z przeszłością, a stare urocze zakątki w niektórych miejscach ustępują miejsca innowacyjności.

Nazwa miejscowości powstała z połączenia dwóch oddzielnych miast – Bielska i Białej, które leżały po przeciwległych brzegach rzeki Białej. Choć związane one były z ziemiami polskimi, to w niektórych aspektach nawiązywały do krajów austriackich i czeskich, co da się wyczuć nawet dzisiaj.

W Bielsko-Białej największą popularnością cieszy się tamtejszy górujący nad miastem Zamek, który jest najstarszą i największą zabytkową budowlą historycznego miasta Bielska. Mnogość zabytków przyciąga do miasta setki turystów nie tylko z kraju, ale także spoza jego granic. Z tego powodu w regionie powstało wiele kantorów. Bielsko-Biała to miasto, w którym z całą pewnością nie można się nudzić i można miło spędzić czas.

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz najbliższy kantor w Bielsku-Białej? Sprawdź naszą bazę kantorów, w której umieszczone zostały wszystkie najważniejsze informacje, takie jak dokładne adresy placówek, godziny otwarcia czy numery telefonów. Dzięki rozbudowanej bazie zaoszczędzisz czas na szukanie punktu wymiany walut na mapie. Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
AS. Kantor wymiany walut 11 Listopada 30 Bielsko-Biała
Baron Ewa. Kantor wymiany walut 11 Listopada 1 Bielsko-Biała
Borcash. Biuro wymiany walut Orkana 5 Bielsko-Biała
Brox. Cembala A. 11 Listopada 66 Bielsko-Biała
Daniel Karasiński „TRUST” Barlickiego 2 Bielsko-Biała
Jopek Adam. Kantor wymiany walut 11 Listopada 14 Bielsko-Biała
Kantor. Andrzej Kubisa Przechód 1 Bielsko-Biała
Kantor wymiany walut Warszawska 7 Bielsko-Biała
Kantor wymiany walut Orkana 4 Bielsko-Biała
Kaps 2. Lombard, kantor. Złoto Cechowa 5 Bielsko-Biała
Karat. Skup złota. Kantor wymiany walut pl. Wojska Polskiego 14 Bielsko-Biała
Kubisa A. FH. Kantor Bohaterów Monte Cassino 421 Bielsko-Biała
Kubisa A. Kantor. Skup i sprzedaż monet, wycena numizmatów 3 Maja 2 Bielsko-Biała
Profi Credit Sp. z o.o. Browarna 2 Bielsko-Biała
Stanpol Sp. z o.o. Kantor wymiany walut Mostowa 5 Bielsko-Biała
Trust. Kantor wymiany walut Barlickiego 3 Bielsko-Biała
Zodiak. Kantor wymiany walut. Kubica M. 11 Listopada 27 Bielsko-Biała

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy