Kantor, kantory wymiany walut Bieruń

Miasto Bieruń liczy już ponad 620 lat. Leży w południowo-wschodniej części województwa śląskiego. Miasto poprzecinane jest wieloma rzekami takimi jak: Wisła, Mleczna, Przemsza i Gostynka.

Z zabytków, które znajdują się na terenie miasta warto zobaczyć sanktuarium św. Walentego, kościół św. Bartłomieja Apostoła oraz kościół Najświętszego Serca pana Jezusa. Niezaprzeczalnie Bieruń to miasto, w którym rozwija się wiele gałęzi gospodarki. Widoczny jest przemysł mleczarski, spożywczy, chemiczny, samochodowy, a także przemysł wydobywczy. Na terenie miasta prosperuje wiele znanych zakładów, m.in. Danone, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Bieruń, Johnsons Controls, Kopalnia Węgla Kamiennego „Piast”, Unitrans a także Fiat Auto Poland znajdujący się w pobliżu Bierunia.

Miasto z każdym rokiem przyciąga nowych inwestorów. To sprawia, że w Bieruniu nie może zabraknąć bazy konferencyjno-szkoleniowej, kantorów Bieruń, placówek bankowych oraz zaplecza gastronomicznego. Wszystkie usługi zlokalizowane są w różnych częściach miasta. W celu odnalezienia pobliskich kantorów w Bieruniu zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą.

Kantor, ulica, miasto
Osoba Elwira. Kantor wymiany walut, Chemików 5, Bieruń

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy