Kantor, kantory wymiany walut Bytom

Leżący w centrum województwa śląskiego Bytom wszystkim nam kojarzy się głównie z przemysłem. To znajdujące się pomiędzy Chorzowem i Tarnowskimi Górami historyczne miasto ma do zaoferowania całkiem sporo interesujących atrakcji turystycznych, z których skorzystanie pozwoli miło i przyjemnie spędzić wolny czas.

Ciekawostką jest, że Bytom posiada dwa rynki. Miłośnicy starych kamienic mogą udać się na długi spacer w czasie którego przyjdzie im podziwiać zabytkowe kamienice. Największym zainteresowaniem cieszy się tamtejsza Starówka, gdyż udało jej się zachować średniowieczny układ. Podczas żywej lekcji historii warto również zwiedzić zabytkową budowlę stojącą nieopodal rynku – Kościół Wniebowzięcia NMP. Ten najstarszy zachowany kościół w Bytomiu z całą pewnością przypadnie do gustu nie tylko ludziom wierzącym.

Mieszkańcy Bytomia chwalą sobie infrastrukturę zamieszkiwanego miasta. Swobodny dostęp do urzędów i instytucji działalności publicznej zdecydowanie ułatwia funkcjonowanie. Nie brakuje tu banków czy kantorów. Bytom spełnia oczekiwania mieszkańców, którzy cenią sobie życie w tym właśnie mieście.

Interesuje Cię, żeby jak najszybciej zlokalizować najbliższy kantor w Bytomiu? Skorzystaj z przygotowanej przez nas bazy kantorów, dzięki której w kilka chwil znajdziesz adres najbliżej położonej placówki wymiany walut. Wśród zgromadzonych w niej informacji znajdziesz także numer telefonu i godziny otwarcia. Zachęcamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Awex – Kantor Wymiany Walut, Strzelców Bytomskich 234, Bytom
Centrum. Kantor, Dworcowa 24, Bytom
Danuta Gawrońska FH Centrum, Rynek 23, Bytom
Euro sp.j. Korc I., Burdyszek J., pl. Kościuszki 9, Bytom
Express. Kantor wymiany walut, Rynek 21, Bytom
Kantor wymiany walut, Strzelców Bytomskich 96, Bytom
Kantor Wymiany Walut Artur Paluch, Chorzowska 86, Bytom
Kantor Wymiany Walut Grażyna Dąbrowska, Stolarzowicka 37, Bytom
Kubiak Marian. Kantor wymiany walut, Dworcowa 9, Bytom
Pens. Kantor wymiany walut. Gawrońska D., pl. Kościuszki 12, Bytom

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy