Kantor, kantory wymiany walut Cieszyn

Cieszyn to miasto leżące w południowej Polsce, w województwie śląskim. Miejscowość znajduje się u podnóża Beskidu Śląskiego, nad rzeką Olzą, skąd niedaleko jest do Bielsko-Białej i Wisły. Ze względu na fakt, że Cieszyn graniczy z Czechami, każdego roku odwiedzany jest przez naszych zagranicznych sąsiadów.

Ciekawostką jest, że przez mieszkańców Cieszyn nazywany jest „małym Wiedniem”. Co prawda jest to niewielkie miasto, jednak stanowi dosyć istotny ośrodek kulturalny i oświatowy.

Największą popularnością w Cieszynie cieszy się Góra Zamkowa, która jest najcenniejszym i najstarszym miejscem, gdzie początek wzięło tutejsze osadnictwo oraz cieszyński Rynek – znajdująca się w granicach Polski starówka. Ze względu na częste odwiedziny Czechów, powstało tam wiele kantorów. Cieszyn to idealny cel letnich wycieczek, podczas których można wspólnie z rodziną miło spędzić czas.

Potrzebny Ci sprawdzony kantor w Cieszynie? Znajdziesz go w znajdującej się poniżej liście. Przygotowana przez nas baza pozwala pozyskać takie informacje jak dokładny adres placówki, godziny otwarcia czy numer telefonu. Co więcej, wszystkie znajdujące się w niej dane są na bieżącą aktualizowane, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że przyjdzie Ci szukać nieistniejącego punktu. Dzięki rozbudowanej bazie w kilka chwil zlokalizujesz najbliżej Ciebie położony kantor. Korzystaj do woli i dziel się z innymi!

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Dax. Kantor wymiany walut Katowicka 61 Cieszyn
Euro. Kantor wymiany walut Katowicka 63 Cieszyn
Fantasy. Kantor wymiany walut Zamkowa 4 Cieszyn
Fantasy. Kantor wymiany walut Katowicka 57 Cieszyn
Forint. Kantor wymiany walut Katowicka 55 Cieszyn
Forint Sp. z o.o. Kantor wymiany walut Graniczna Cieszyn
Forta. Czarnecka I. Graniczna 1 Cieszyn
Funt. Kantor wymiany walut Katowicka 59 Cieszyn
Gold. Kantor Liburnia 10 Cieszyn
Jen. Kantor Zamkowa 6 Cieszyn
Kantor wymiany walut Głęboka 7 Cieszyn
Kantor Wymiany Walut Miko Czesław Żyła Katowicka 63 Cieszyn
Lamek Ryszard. Kantor Górny Rynek 9 Cieszyn
Najda Ksawery Kantor Wymiany Walut „FANTASY” Rudowska 1 Cieszyn
Pelic Elżbieta. Kantor wymiany walut Szersznika 9 Cieszyn
Polski Związek Motorowy. Kantor al. Jana Łyska Cieszyn
Pustówka Józef. Kantor wymiany walut Zamkowa 16 Cieszyn
West Money. Kantor wymiany walut Graniczna 1 Cieszyn
Yes. Kantor wymiany walut Katowicka 63 Cieszyn

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy