Kantor, kantory wymiany walut Czechowice-Dziedzice

Położone w południowej Polsce Czechowice-Dziedzice są siedzibą władz gminy wiejsko-miejskiej, w granicach aglomeracji bielskiej. Miasto powstało stosunkowo niedawno bo w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku z połączenia dwóch wsi: Czechowic i Dziedzic. Biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców jest to trzecie największe miasto w kraju (niebędące siedzibą powiatu).

Na terenie województwa śląskiego znajdują się złoża węgla kamiennego, dlatego też w Czechowicach-Dziedzicach powstała kopalnia KWK Silesia. Znajdujące się tam pokłady solanki również znajdują swoje zastosowanie, gdyż są wykorzystywane w uzdrowisku w Goczałkowicach.

Największą popularnością wśród turystów cieszy się Pałac Kotulińskich, który został wybudowany w I połowie XVIII wieku w stylu rokokowym. Pałac ściąga do miasta turystów jak magnes, co przyczyniło się do powstania wielu kantorów. Czechowice-Dziedzice to doskonałe miejsce na spędzenie miłego popołudnia wspólnie z bliskimi.

Zastanawiasz się, gdzie w mieście znajduje się najdłużej otwarty kantor? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz dzięki przygotowanej przez nas bazie kantorów. Informacje zawierają dokładne adresy kantorów w Czechowicach-Dziedzicach, godziny otwarcia oraz numery telefonów. Dzięki tak przygotowanej liście szybko i sprawnie zlokalizujesz najbliżej Ciebie położony kantor. Serdecznie zapraszamy do korzystania i dzielenia się bazą z innymi!

Kantor, ulica, miasto
Antolak Leszek, Słowackiego 1A, Czechowice-Dziedzice
Marko. Kantor wymiany walut, pl. Wolności 2, Czechowice-Dziedzice

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy