Kantor, kantory wymiany walut Dąbrowa Górnicza

Położona na Wyżynie Śląskiej Dąbrowa Górnicza jest największym powierzchniowo miastem województwa śląskiego. Jest jednym z centralnych ośrodków konurbacji górnośląskiej leżącym na pograniczu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, niedaleko Będzina. Jako, że miasto zajmuje ogromną powierzchnię zostało podzielone na 18 historyczno-zwyczajowych obszarów. Nazwa miejscowości wzięła się stąd, że dawniej na jej terenie rosły lasy dębowe.

W czasie wycieczki do Dąbrowy Górniczej z całą pewnością nie można się nudzić. Największym zainteresowaniem wśród przybywających z okolic turystów cieszą się jeziora o wspólnej nazwie Pogoria. To całkiem niewielkie pojezierze idealnie nadaje się na letnie wypady wraz z rodziną, gdyż  jest doskonale przystosowane do rekreacji i uprawiania sportów wodnych.

Mieszkańcy miejscowości nie mają powodów do narzekania, gdyż mają swobodny dostęp do urzędów, banków czy kantorów. Dąbrowa Górnicza posiada także kilka ciekawych pod względem architektonicznym obiektów, które warto w wolnej chwili zobaczyć na własne oczy.

Ciekawi Cię, który kantor w Dąbrowie Górniczej jest otwarty do późnych godzin wieczornych? Sprawdzisz to dzięki przygotowanej przez nas bazie kantorów. Wśród umieszczonych w niej informacji znalazły się dokładne adresy punktów wymiany walut, godziny otwarcia, a także telefony. Zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Dukat. Kantor wymiany walut, Kościuszki 9, Dąbrowa Górnicza
Extrakantor.pl, 3 Maja 12, Dąbrowa Górnicza
Kantor wymiany walut, 3 Maja 8, Dąbrowa Górnicza
Nowosielski Łukasz. Kantor wymiany walut, Kościuszki 15, Dąbrowa Górnicza
Nowosielski Z. Kantor wymiany walut, Kasprzaka 1a, Dąbrowa Górnicza
Plus. Kantor wymiany walut. Badanko R., Katowicka 1, Dąbrowa Górnicza
Zuzanna Król Kantor Wymiany Walut, Jana III Sobieskiego 11 lok. 3, Dąbrowa Górnicza

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy