Kantor, kantory wymiany walut Gliwice

Gliwice to atrakcyjnie pod względem historycznym miasto z ciekawą Starówką położone w województwie śląskim, na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Kłodnicą.

Idealne miejsce do zamieszkania dla młodych ludzi. Stojących u progu kariery studentów przyciąga Politechnika Śląska, prężnie działający ośrodek naukowy i historyczny. Zdobyta w nim wiedza i doświadczenie cenione jest przez pracodawców w całej Polsce.

Co robić w czasie wycieczki do Gliwic? Warto zwiedzić położony przy ulicy Pod Murami Zamek, który jest dawną warownią – elementem średniowiecznych obwarowań miejskich. Ciekawym zabytkiem techniki położonym w województwie śląskim jest Radiostacja, która jest jednocześnie najwyższą drewnianą konstrukcją na świecie. To m.in. z tego powodu do Gliwic często przyjeżdżają turyści z kraju i z zagranicy. By sprostać ich oczekiwaniom w mieście powstało wiele kantorów. Gliwice to miasto, w którym na pewno nie można się nudzić.

Zastanawiasz się, który kantor w Gliwicach położony jest najbliżej Twojego miejsca zamieszkania? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w przygotowanej przez nas bazie kantorów. Oprócz dokładnego adresu poznasz również godziny otwarcia i numery telefonów. Serdecznie zachęcamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Ast. Kantor wymiany walut, Żwirki i Wigury 18, Gliwice
Bytomska 9, Bytomska 9, Gliwice
Dexter Sp. z o.o. Kantor wymiany walut, Zwycięstwa 41, Gliwice
FH I Usługowa Marek Jaworski, Dolnych Wałów 8, Gliwice
Fraszkowska Wioletta Kantor Wymiany Walut, Łabędzka 26, Gliwice
Giełda sp.j. Kantor wymiany walut, Bohaterów Getta Warszawskiego 15, Gliwice
Giełda sp.j. Kantor wymiany walut, Czeremchowa 48, Gliwice
Jaworski Marek. Kantor wymiany walut, Basztowa 5, Gliwice
Kantor wymiany walut, Pogodna 13, Gliwice
Kantor wymiany walut, Piwna 3b, Gliwice
Kantory wymiany walut, Zwycięstwa 30, Gliwice
Luminescence Jacek Biskup, Zygmuntowska 35 lok. 1, Gliwice
Pietrzyk Małgorzata Firma Saldo, Tokarska 88A, Gliwice

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy