Kantor, kantory wymiany walut Knurów

Knurów to licząca sobie około 40 tysięcy mieszkańców miejscowość położona w południowej Polsce, w województwie śląskim. Jest to drugie co do wielkości miasto, które nie jest siedzibą powiatu, a którego organem władzy wykonawczej jest prezydent.

Wybierając się na wycieczkę do Knurowa warto wcześniej dowiedzieć się, jakie miejsca warto odwiedzić. Choć miasto nie posiada wpisanych do rejestru obiektów zabytkowych, to znaleźć w nim można wiele ciekawych zarówno dla dzieci, jak i dorosłych atrakcji.

Knurów umiejscowiony jest niedaleko Gliwic, więc można skusić się na wycieczkę do znajdującej się tam palmiarni. Liczne ośrodki kultury przyciągają do siebie zarówno mieszkańców, co i odwiedzających miasto, podobnie jak i prosperujące w nim kantory.

Chcesz wymienić pieniądze? Najkorzystniej będzie odwiedzić pobliski kantor w Knurowie i dokonać interesującej Cię transakcji. Skorzystaj z przygotowanej przez nas bazy kantorów, z której oprócz dokładnego adresu dowiesz się także do której czynny jest wybrany przez Ciebie kantor, a także pod jakim numerem można się skontaktować z jego pracownikami. A wszystko to bez wychodzenia z domu i bez niepotrzebnego błądzenia po mieście.

Kantor, ulica, miasto
Krawczyk Adam. Kantor wymiany walut, Szpitalna 4, Knurów
Merkury. Kantor wymiany walut. Pierlejewski J., Władysława Łokietka 1a, Knurów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy