Kantor, kantory wymiany walut Łaziska Górne

Łaziska Górne to niewielkie miasteczko położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Miejscowość jest zamieszkiwana przez prawie 23 tysiące osób. Łaziska Górne leżą w południowej części Wyżyny Katowickiej i graniczą z miastem Mikołów i Orzesze.

Miejscowość została podzielona na 4 dzielnice. Na jej terenie znajdziesz kilka cennych pod względem architektonicznym zabytków. Mieszkańcy miasta są szczególnie dumni z wzniesionego początkiem wieku XX Ratusza, który został wybudowany w stylu funkcjonalistycznym.

Miasto ma doskonałe zaplecze sportowe, co umożliwia rozwój fizyczny szczególnie jego najmłodszym mieszkańcom. Funkcjonuje tu także wiele instytucji działalności publicznej oraz kantorów.

Dzięki przygotowanej przez nas bazie kantorów z Łazisk Górnych zweryfikujesz dokładne adresy, godziny otwarcia i telefony do sprawdzonych punktów wymiany walut. Zebrane przez nas informacje są systematyczne aktualizowane. Zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, os. Centrum 9, Łaziska Górne

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy