Kantor, kantory wymiany walut Mikołów

Położone w południowej Polsce, w województwie śląskim miasto Mikołów graniczy bezpośrednio z Katowicami i Tychami. Do największych zabytków Mikołowa zaliczyć można Kościół parafialny pw. św. Mikołaja z 1720r. Ciekawostką jest to, że nazwa miejscowości prawdopodobnie pochodzi od nazwy kościoła, a właściwie kapliczki lub po prostu imienia Mikołaj.

To właśnie w Mikołowie mieści się jedyna w Polsce i jedna z dwóch znajdujących się w całej Europie Kopalnia Doświadczalna „Barbara”. Miłośnicy piwa Tyskie Gronie powinni wiedzieć, że jego nazwa pochodzi od wzgórza Gronie, które znajduje się właśnie w Mikołowie.

Co prawda Mikołów jest średniej wielkości miastem (liczy sobie jedynie ok. 40 tysięcy mieszkańców), ale wielbiciele kamienic i zdobiących je miłych dla oka detali z całą pewnością będą zadowoleni z wycieczki. Miasto zdecydowanie sprzyja podróżującym, gdyż bez większych problemów znajdziemy wiele czynnych kantorów w Mikołowie. Dobre przygotowanie do wycieczki nie tylko po Polsce to podstawa i nie można o tym zapomnieć.

Planujesz w najbliższym czasie podróż? Koniecznie sprawdź przygotowaną przez nas bazę, w której znajdziesz wszystkie kantory z Mikołowa. Zlokalizowanie najbliższego kantoru zajmie Ci dosłownie kilka chwil. Możesz sprawdzić adres, telefon, a także godziny otwarcia wybranego punktu wymiany walut. Rozbudowana baza dostarczy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Zachęcamy do korzystania!

 

Kantor, ulica, miasto
Gronostaj Grzegorz. Kantor wymiany walut, Rynek 12, Mikołów
Kantor wymiany walut, Krakowska 2, Mikołów
Kantor Wymiany Walut „BRAT” Marta Kondraciuk, Jarzębinowa 1, Mikołów
Tomasz Klimowicz Gwaranta Brokers, Cmentarna 5 lok. 14, Mikołów
U Szejka. Kantor wymiany walut, Pszczyńska 7, Mikołów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy