Kantor, kantory wymiany walut Radlin

Fani śląskich „familoków” w Radlinie znajdą swój raj na ziemi. To tutaj znajduje się Kolonia Emma, która jest jednym z najpiękniejszych przykładów tego typu architektury. Samo osiedla zostało stworzone na kształt osiedla-grodu. W mieście, w celu szerzenia profilaktyki zdrowotnej powstała pierwsza tężnia solankowa na terenie Górnego Śląska. Oczywiście nie mogło zabraknąć takich obiektów jak szyb Kopalni Węgla Kamiennego Marcel czy wieży wyciągowej szybu Wiktor lub Antonii.

W Radlinie rozwija się nie tylko przemysł górniczy. Z każdym rokiem w mieście zwiększa się rola usług oraz handlu. Obecnie miasto bardzo prężnie rozwija się na wielu płaszczyznach. Działają tutaj liczne kluby sportowe, a miasto może poszczycić się wieloma radlińskimi olimpijczykami.

Radlin podpisał również umowy partnerskie z innymi miastami znajdującymi się na terenie Niemiec, Czech, a także współpracuje z miejscowościami znajdującymi się na Węgrzech, w Irlandii, we Włoszech, w Hiszpanii oraz Ukrainie. Dzięki temu rozwija się tutaj również sektor finansowy, a właściwie kantory w Radlinie, które każdego dnia wymieniają waluty wymienionych państw, aby każdy obcokrajowiec mógł czuć się u nas bezpiecznie.

Kantor, ulica, miasto
Czubińska Danuta. Kantor wymiany walut, Korfantego 4, Radlin

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy