Kantor, kantory wymiany walut Ruda Śląska

Położona w południowej Polsce Ruda Śląska swe pochodzenie zawdzięcza połączeniu Rudy z Nowym Bytomiem. To stosunkowo duże leżące na Górnym Śląsku miasto podzielone zostało na 11 dzielnic, a każda z nich w przeszłości rozwijała się jako odrębna miejscowość.

Dzisiaj Ruda Śląska odwiedzana jest przez ludzi z sąsiednich miejscowości i nie tylko ze względu na stojący na tamtejszym rynku Kościół Św. Pawła Apostoła, który jest neoromańską bazyliką opatrzoną w pokaźną wieżę.

Mieszkańcy miasta za centrum administracyjne uznali Nowy Bytom, gdzie znajduje się Urząd Miasta oraz instytucje działalności publicznej. Mają oni także swobodny dostęp do banków, sklepów czy kantorów. Ruda Śląska powstała stosunkowo niedawno, jednak historia kilku jej dzielnic sięga średniowiecza.

Swobodne poruszanie się po mieście z całą pewnością ułatwia znajomość dokładnych adresów wybranych miejsc. Przygotowujesz się do wyjazdu i planujesz wymienić walutę? Sprawdź, gdzie możesz to zrobić. Zlokalizowanie najbliżej położonego kantoru w Rudzie Śląskiej przy wykorzystaniu naszej rozbudowanej bazy zajmie Ci dosłownie kilka chwil. Wśród znajdujących się w niej informacji znajdują się dokładne adresy placówek wymiany walut, godziny otwarcia, a także numery telefonów. Już teraz sprawdź adres najbliższego punktu, by nie marnować czasu na błądzenie po mieście. Zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Bartunek Stanisław. Kantor wymiany walut, Grodzka 4, Ruda Śląska
Centrum. Kantor, Niedurnego 40a, Ruda Śląska
Euro. PUH. Kantor wymiany walut, Solidarności 5, Ruda Śląska
Exchange. Kantor wymiany walut. Kossowski T., 1 Maja 310, Ruda Śląska
EXG Investments S.A., 1 Maja 370a, Ruda Śląska
Gabriela Lubecka, Fojkisa 2 lok. 15, Ruda Śląska
Grosz. Kantor wymiany walut, 1 Maja 370a, Ruda Śląska
Jona Marian. Kantor wymiany walut, Sienkiewicza 9, Ruda Śląska
Kantor wymiany walut, Miodowa 6, Ruda Śląska
Kantor wymiany walut, Wolności 13, Ruda Śląska
Konupek B. Kantor wymiany walut, Niedurnego 43, Ruda Śląska

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy