Kantor, kantory wymiany walut Rybnik

Rybnik to leżące w południowej Polsce miasto, które jest największym ośrodkiem centralnym aglomeracji rybnickiej i Rybnickiego Okręgu Węglowego. Miejscowość leży w zachodniej części województwa śląskiego, nad rzeką Nacyną i Rudą, niedaleko Żor.

Cała Polska poznała Rybnik jako najbardziej zielone miasto w Polsce, ponieważ stosunkowo niedawno zostało ono uznane za najbardziej zadbane i najlepiej zarządzane miasto w kraju. Co tu dużo mówić, takiej zieleni jak w Rybniku z całą pewnością nie powstydziłyby się także inne polskie miasta.

Rybnik szczególnie upodobali sobie rowerzyści, gdyż to właśnie tam znajduje się jedna z najdłuższych ścieżek rowerowych w Polsce, licząca ponad 100 kilometrów długości. Prócz cennych architektonicznie budowli, takich jak Zamek czy Bazylika, mieszkańcy miasta mają także swobodny dostęp do instytucji działalności publicznej, sklepów czy kantorów. Rybnik to miejsce, w którym każdy z nas może wypocząć na łonie natury i nabrać sił do dalszej pracy.

Znajomość lokalizacji poszczególnych instytucji z całą pewnością usprawnia poruszanie się po mieście. Chcesz wiedzieć, gdzie znajdziesz najbliżej Ciebie położony kantor w Rybniku? Koniecznie sprawdź przygotowaną przez nas bazę kantorów. Znajdziesz w niej dokładne adresy punktów wymiany walut, godziny otwarcia, a także telefony. Skorzystaj już dziś i podziel się z innymi!

Kantor, ulica, miasto
Cent. Kantor wymiany walut, Kościelna 1, Rybnik
Cent. Kantor wymiany walut. Węglarz W., Korfantego 4, Rybnik
Chlasta Beata. Kantor wymiany walut, Raciborska 2, Rybnik
Euro. Kantor wymiany walut. Art-Hen sp.j., Żorska 2, Rybnik
Hermes. Strycharczyk R., Bolesława Chrobrego 6, Rybnik
Kantor Polski S.A., os. Południe 37, Rybnik
Kantor wymiany walut, Kotucza 100, Rybnik
Max sp.j. Kantor, 3 Maja 9 lok. 16, Rybnik
„SEM” Sobczak Ewa, 3 Maja 11, Rybnik
Węglarz Waldemar. Kantor wymiany walut, Miejska 4, Rybnik

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy