Kantor, kantory wymiany walut Tychy

Tychy to sporej wielkości miasto na prawach powiatu leżące w województwie śląskim. W bliskiej okolicy miejscowości znajduje się Mikołów, Mysłowice i Lędzin. Jeśli jechałeś trasą nr 1 prowadzącą na południe w Beskidy to najprawdopodobniej minąłeś leżące przy trasie Tychy.

Z pozoru mogłoby się wydawać, że miasto nie ma podróżującym nic ciekawego do zaoferowania. Nic bardziej mylnego. Mieści się tu wiele ciekawych atrakcji turystycznych, na które warto poświęcić swój wolny czas.

Miłośników złotych trunków z całą pewnością zainteresuje leżący w Tychach Browar – Tyskie Muzeum Piwowarstwa, w którym można na własne oczy zobaczyć, jak waży się piwo. Po ciekawej lekcji robienia piwa można udać się na tamtejszy rynek, gdzie miło jest pospacerować i posiedzieć nad urokliwą fontanną.

Mieszkańcy mają swobodny dostęp do urzędów, poczty, banków czy kantorów. W Tychach znajdują się także liczne parki i skwery, w których można wraz z rodziną miło spędzić czas na łonie natury.

Potrzebny Ci dobry kantor w Tychach? Zlokalizujesz go dzięki naszej bazie. Przygotowane przez nas zestawienie pozwala w kilka chwil znaleźć nazwę kantoru, jego dokładny adres, a także godziny otwarcia. Wśród zamieszczonych w nim informacji znajdują się także numery telefonów, które ułatwiają kontakt z wybraną placówką wymiany. Serdecznie zapraszamy do korzystania i dzielenia się z innymi!

Kantor, ulica, miasto
Chmielowiec Mirosław. Kantor wymiany walut, gen. Dąbrowskiego 43, Tychy
Edward Panocha Kantor Wymiany Walut, Kochanowskiego 3C lok. 6, Tychy
Europa. Kantor wymiany walut, al. marsz. Piłsudskiego 8, Tychy
Glob-24. Kantor wymiany walut, al. Jana Pawła II 10, Tychy
Grosik. FPHU. Kantor, Towarowa 2, Tychy
Grzesiek Izabela. Kantor wymiany walut, al. Bielska 107, Tychy
Kantor, Towarowa 2, Tychy
Kantor wymiany walut, al. Jana Pawła II 24, Tychy
Krestur. Kantor wymiany walut, gen. Grota Roweckiego 44, Tychy
Lear. Kantor wymiany walut, gen. Grota Roweckiego 54, Tychy
Legal. Kantor wymiany walut, Biblioteczna 8, Tychy
Legat. Kantor wymiany walut, Biblioteczna 14, Tychy
Panocha Edward. Kantor wymiany walut, gen. Grota Roweckiego 42, Tychy
Smejkal Stanisław. Kantor wymiany walut, gen. Grota Roweckiego 56, Tychy

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy