Kantor, kantory wymiany walut Wisła

Wisła to miasto leżące w południowej Polsce, w województwie śląskim. Jest to ośrodek wypoczynkowy, utrzymujący się głównie z turystyki górskiej. Samo miasto słynie z kilku rzeczy. Przede wszystkim znajduje się tu skocznia narciarska, co przyciąga fanów skoków narciarskich. Kolejnym faktem, jest istnienie posiadłości prezydenckiej, w której Prezydenci RP spędzają wakacje. Ostatnie czas przyczyniły się także do szybkiego rozwoju hotelarstwa i w Wiśle znajduje się Hotel Gołębiewski, ściągający również liczne grona turystów. Sama miejscowość krzyżuje także główne szlaki turystyczne masywów górskich. Turyści wykorzystują miejscowość, aby zrobić sobie przerwę i odpocząć w podróży. Wisła jest także miastem gdzie urodził się Adam Małysz. To dzięki niemu skoki narciarskie stały się popularne i coraz więcej osób śledzi zmagania naszej kadry.

Ze względu na turystyczny charakter miasta, znajdziemy tutaj wiele kantorów. Bliskość granicy sprawa że obcokrajowcy chętnie szukają takich punktów wymiany. Z pewnością w kantorach w Wiśle wymienimy większość walut europejskich.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, 1 Maja 65, Wisła

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy