Kantor, kantory wymiany walut Wodzisław Śląski

Czart Zeflik, historia złotej kołyski czy Wampirzyca z Wodzisławia Śląskiego, to kilka legend, które nadają temu miastu tajemniczego wymiaru oraz sprawiają, że zjeżdżają tutaj wszyscy zainteresowani takimi smaczkami.

Co jeszcze ciekawego możemy zobaczyć w Wodzisławiu? Z pewnością na uwagę zasługuje tutejszy rynek, który został założony przez księcia Władysława Opolskiego, oraz zabytkowe kamienice, które go rynek. Na jednej z nich znajduje się zegar słoneczny. Miasto obfituje w wiele zabytkowych budynków kościelnych jak kościół pw. Św. Trójcy, kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego oraz pałaców – Pałac Dietrichsteinów oraz Pałac w Jedłowniku. Atrakcją innego typu jest również fakt, że miasto przecina 50 równoleżnik szerokości geograficznej północnej, co wyraża rzeźba znajdująca się przy ul. Bogumińskiej.

Osoby, które chcą spędzić aktywnie czas w Wodzisławiu Śląskim, zapraszamy nad kąpielisko „Balaton” w pobliskim lesie, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta. W lesie znajdziemy również park linowy oraz kolejkę tyrolską, najdłuższą na Śląsku. A dla całych rodzin polecamy Rodzinny Park Rozrywki Trzy Wzgórza, gdzie można zagrać w bule, ukryć się w labiryncie, pograć w gry zespołowe czy odwiedzić chatę solankową.

Czymś trzeba jednak zapłacić za wszystkie atrakcje, jakie spotkają nas w mieście. Polacy nie będą mieli z tym trudności, jednak obcokrajowcy nie zapłacą nigdzie własną walutą. Zestawienie kantorów w Wodzisławiu Śląskim to pozycja dedykowana wszystkim tym, którzy są zmuszeni wymienić pieniądze. Znajdziecie w nim konkretny adres, a nawet oznaczanie poszczególnych punktów na mapie. Z nami kantory Wodzisław Śląski odnajdziecie raz dwa.

Kantor, ulica, miasto
Beer Urszula. Kantor wymiany walut, Targowa 6, Wodzisław Śląski
Kantor wymiany walut, Targowa 12a, Wodzisław Śląski
Kaufland. Kantor wymiany walut, Witosa 28, Wodzisław Śląski
Stanisława Maksymowicz, Zgoda 4, Wodzisław Śląski
Tatarczyk Stefan. Kantor wymiany walut, Powstańców Śląskich 7, Wodzisław Śląski
U Mirka. Kantor wymiany walut, Rynek 7, Wodzisław Śląski

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy