Kantor, kantory wymiany walut Wodzisław Śląski

Czart Zeflik, historia złotej kołyski czy Wampirzyca z Wodzisławia Śląskiego, to kilka legend, które nadają temu miastu tajemniczego wymiaru oraz sprawiają, że zjeżdżają tutaj wszyscy zainteresowani takimi smaczkami.

Co jeszcze ciekawego możemy zobaczyć w Wodzisławiu? Z pewnością na uwagę zasługuje tutejszy rynek, który został założony przez księcia Władysława Opolskiego, oraz zabytkowe kamienice, które go rynek. Na jednej z nich znajduje się zegar słoneczny. Miasto obfituje w wiele zabytkowych budynków kościelnych jak kościół pw. Św. Trójcy, kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego oraz pałaców – Pałac Dietrichsteinów oraz Pałac w Jedłowniku. Atrakcją innego typu jest również fakt, że miasto przecina 50 równoleżnik szerokości geograficznej północnej, co wyraża rzeźba znajdująca się przy ul. Bogumińskiej.

Osoby, które chcą spędzić aktywnie czas w Wodzisławiu Śląskim, zapraszamy nad kąpielisko „Balaton” w pobliskim lesie, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta. W lesie znajdziemy również park linowy oraz kolejkę tyrolską, najdłuższą na Śląsku. A dla całych rodzin polecamy Rodzinny Park Rozrywki Trzy Wzgórza, gdzie można zagrać w bule, ukryć się w labiryncie, pograć w gry zespołowe czy odwiedzić chatę solankową.

Czymś trzeba jednak zapłacić za wszystkie atrakcje, jakie spotkają nas w mieście. Polacy nie będą mieli z tym trudności, jednak obcokrajowcy nie zapłacą nigdzie własną walutą. Zestawienie kantorów w Wodzisławiu Śląskim to pozycja dedykowana wszystkim tym, którzy są zmuszeni wymienić pieniądze. Znajdziecie w nim konkretny adres, a nawet oznaczanie poszczególnych punktów na mapie. Z nami kantory Wodzisław Śląski odnajdziecie raz dwa.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Beer Urszula. Kantor wymiany walut Targowa 6 Wodzisław Śląski
Kantor wymiany walut Targowa 12a Wodzisław Śląski
Kaufland. Kantor wymiany walut Witosa 28 Wodzisław Śląski
Stanisława Maksymowicz Zgoda 4 Wodzisław Śląski
Tatarczyk Stefan. Kantor wymiany walut Powstańców Śląskich 7 Wodzisław Śląski
U Mirka. Kantor wymiany walut Rynek 7 Wodzisław Śląski

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy