Kantor, kantory wymiany walut Zawiercie

Zawiercie położone jest w północno-wschodniej części województwa Śląskiego. Rzeka Warta, nad którą leży, oraz Wyżyna Krakowsko-Częstochowska sprawiają, że miasto może szczycić się unikalną rzeźbą terenu oraz bogatą fauną i florą.

Nie tylko przyroda cieszy tutaj oko. W Zawierciu znajdziemy wiele zabytków, które stanowią o atrakcyjności miasta. Są to m.in. kościół pw. św. Ap. Piotra i Pawła, murowana kapliczka w Zawierciu -Marciszowie, Huta Szkła Gospodarczego, dworek w Bzowie czy osiedle robotnicze TAZ.

Przybywający do Zawiercia turyści mogą spędzać czas nie tylko podczas zwiedzania zabytków. W okolicy można uprawiać aktywny wypoczynek podczas wspinaczek, spacerów szlakami pieszymi (m.in. Szlak Orlich Gniazd oraz Szlak Warowni Jurajskich) lub przemierzając szlaki rowerowe w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, a w okresie zimowym można tutaj uprawiać narciarstwo na stoku przy ośrodku w Morsku.

Ze względu na współpracę miasta z innymi miejscowościami i gminami zagranicznymi, powstało tutaj kilka  kantorów Zawiercie, w których przyjezdni z zagranicy bez obaw będą mogli wymienić pieniądze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom turystów, stworzyliśmy bazę kantorów w Zawierciu, która kumuluje w jednym miejscu dane teleadresowe wszystkich punktów wymiany walut w mieście. Gorąco zapraszamy do korzystania.

Kantor, ulica, miasto
Kantor Fabian., Stefana Batorego 2, Zawiercie
Kantor wymiany walut, 3 Maja 25, Zawiercie

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy