Kantor, kantory wymiany walut Żywiec

Żywiec to niezwykle klimatyczne miasto leżące w województwie śląskim. Umiejscowione pomiędzy Beskidem Małym a Beskidem Żywieckim, nad łączącymi się w pobliżu centrum miasta rzekami Sołą i Koszarawą. Miejscowość zamieszkuje ponad 32 tysiące osób.

Miłośnicy złotych trunków wiedzą, że Żywiec słynie przede wszystkim z wyśmienitego piwa, gdyż to właśnie tu znajduje się popularny browar. Przybywający do Żywca turyści z całą pewnością nie mogą narzekać na nudę. Zaraz po zwiedzeniu lokalnego browaru można udać się na zwiedzanie pięknych zabytków, m.in. zespół zamkowo-parkowy, kościół św. Krzyża i kościół św. Marka

Żywiec cieszy się sporym zainteresowaniem także wśród naszych zagranicznych sąsiadów, dlatego w mieście działa wiele kantorów. Żywiec jest ośrodkiem turystycznym, dzięki pobliskiemu Jezioru Żywieckiemu oraz okolicznym ośrodkom sportów zimowych w Korbielowie, Zwardoniu i Szczyrku.

Szukasz najdłużej otwartego punktu wymiany walut? Zlokalizujesz go dzięki przygotowanej przez nas bazie kantorów z Żywca. Wśród zebranych informacji znajdziesz dokładne adresy wszystkich punktów, wraz z godzinami otwarcia i telefonami. Wszystkie zgromadzone informacje są na bieżąco uaktualniane. Zachęcamy do korzystania!

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
A.M. Trans. Małyszko A. Zielona 9 Żywiec
Borcash. Biuro wymiany walut Dworcowa 65a Żywiec
Chowaniak Grzegorz. PHU. Kantor wymiany walut Kościuszki 18 Żywiec
Euro. Kantor wymiany walut Dworcowa 22 Żywiec
Ewa. Kantor wymiany walut al. Legionów 45 Żywiec
Grosik. Kantor. Tomczyk T. Dworcowa 42 Żywiec
Jędrzejas Monika. Kantor wymiany walut Browarna 2 Żywiec
Kantor wymiany walut Zielona 3 Żywiec
Mazurek Małgorzata. Kantor wymiany walut Rynek 15 Żywiec
Tetłak Z., inż. Kantor wymiany walut Rynek 20 Żywiec

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy