Kantor, kantory wymiany walut Żywiec

Żywiec to niezwykle klimatyczne miasto leżące w województwie śląskim. Umiejscowione pomiędzy Beskidem Małym a Beskidem Żywieckim, nad łączącymi się w pobliżu centrum miasta rzekami Sołą i Koszarawą. Miejscowość zamieszkuje ponad 32 tysiące osób.

Miłośnicy złotych trunków wiedzą, że Żywiec słynie przede wszystkim z wyśmienitego piwa, gdyż to właśnie tu znajduje się popularny browar. Przybywający do Żywca turyści z całą pewnością nie mogą narzekać na nudę. Zaraz po zwiedzeniu lokalnego browaru można udać się na zwiedzanie pięknych zabytków, m.in. zespół zamkowo-parkowy, kościół św. Krzyża i kościół św. Marka

Żywiec cieszy się sporym zainteresowaniem także wśród naszych zagranicznych sąsiadów, dlatego w mieście działa wiele kantorów. Żywiec jest ośrodkiem turystycznym, dzięki pobliskiemu Jezioru Żywieckiemu oraz okolicznym ośrodkom sportów zimowych w Korbielowie, Zwardoniu i Szczyrku.

Szukasz najdłużej otwartego punktu wymiany walut? Zlokalizujesz go dzięki przygotowanej przez nas bazie kantorów z Żywca. Wśród zebranych informacji znajdziesz dokładne adresy wszystkich punktów, wraz z godzinami otwarcia i telefonami. Wszystkie zgromadzone informacje są na bieżąco uaktualniane. Zachęcamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
A.M. Trans. Małyszko A., Zielona 9, Żywiec
Borcash. Biuro wymiany walut, Dworcowa 65a, Żywiec
Chowaniak Grzegorz. PHU. Kantor wymiany walut, Kościuszki 18, Żywiec
Euro. Kantor wymiany walut, Dworcowa 22, Żywiec
Ewa. Kantor wymiany walut, al. Legionów 45, Żywiec
Grosik. Kantor. Tomczyk T., Dworcowa 42, Żywiec
Jędrzejas Monika. Kantor wymiany walut, Browarna 2, Żywiec
Kantor wymiany walut, Zielona 3, Żywiec
Mazurek Małgorzata. Kantor wymiany walut, Rynek 15, Żywiec
Tetłak Z., inż. Kantor wymiany walut, Rynek 20, Żywiec

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa śląskiego: Kantory Katowice, Kantory Częstochowa, Kantory Sosnowiec, Kantory Gliwice, Kantory Zabrze, Kantory Bielsko-Biała, Kantory Bytom

 

Polecamy