Kantor, kantory wymiany walut Pińczów

Na miasto Pińczów rozpościera się malowniczy widok z Góry św. Anny. Dodatkowych walorów krajobrazowych nadaje miastu rzeka Nida, nad którą jest ono położone.

Z ciekawostek o mieście należy wspomnieć, iż w Pińczowie rozpoczyna swój bieg niebieski szlak turystyczny. To tutaj również został odnaleziony w kamieniołomie wapienia szkielet wieloryba żyjący przed piętnastoma milionami lat. Na terenie miasta i w jego okolicach możemy znaleźć wiele innych miejsc godnych polecenia. Znajduje się tutaj dawny zespół klasztorny paulinów, zespół klasztorny reformatów, Dom Ariański, pałac Wielopolskich oraz wiele innych budynków i obiektów o charakterze sakralnym. Ciekawą atrakcją turystyczną jest Ciuchcia Expres Ponidzie, która kursuje na trasie do Umianowic, Jędrzejowa i Hajdaszka.

Niedaleko stąd do Kielc, bo zaledwie 40 km. Jednak w stosunku do Kielc miasto jest zdecydowanie bardziej konkurencyjne pod względem cen towarów i usług. Przejawia się to na przykład w kursach walut w tutejszych kantorach Pińczów, które oferują zdecydowanie bardziej atrakcyjną ofertę niż konkurencja z Kielc. Spis wszystkich kantorów w Pińczowie dostępny na naszej stronie.

Kantor, ulica, miasto
Royal. Kantor wymiany walut, Klasztorna 5a, Pińczów
Wyrzycki S. Kantor wymiany walut, Legionistów 2a, Pińczów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa świętokrzyskiego: Kantory Kielce, Kantory Ostrowiec Świętokrzyski, Kantory Starachowice, Kantory Skarżysko-Kamienna, Kantory Sandomierz, Kantory Końskie, Kantory Busko-Zdrój

 

Polecamy