Kantor, kantory wymiany walut Staszów

Staszów to miasto leżące w województwie świętokrzyskim, przez które przepływają dwie rzeki: Czarna Staszowska i Desta. W mieście zlokalizowane jest starostwo, sąd rejonowy, prokuratura rejonowa, Komenda Powiatowa Policji i Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej. Dogodne położenie miejscowości daje liczne możliwości dla ludzi z wielkich miast. Tylko 50 km od Kielc i 120 km od Krakowa powoduje, że chętnie do tego miasta zaglądają turyści.

To XIII wieczne miasto ma zabytkowy rynek, będący centrum miejscowości, zbudowany w tradycyjną szachownicę. Kamienice wokół rynku, zabytkowe arkadowe bramy czy Ratusz to tylko jedne z nielicznych miejsc, które warto obejrzeć. W Staszowie znajdziemy także Dworek Myśliwski z XIX wieku, który połączony jest z parkiem miejski, przez co stanowi idealne miejsce do spacerów. Będąc w parku można podziwiać bogactwo flory, zwłaszcza wiosną, kiedy to roślinność bujnie zakwita.

W mieście znajdziemy także kantory Staszów, gdzie można wymienić gotówkę. Bez problemu znajdziemy wszystkie dostępne waluty z Europy w każdym kantorze w Staszowie, a jeśli to nie wystarczy to więcej informacji znajdziecie na naszej stronie.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, Rynek 23, Staszów
Paklikowski Józef. Kantor wymainy walut, Rynek 10, Staszów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa świętokrzyskiego: Kantory Kielce, Kantory Ostrowiec Świętokrzyski, Kantory Starachowice, Kantory Skarżysko-Kamienna, Kantory Sandomierz, Kantory Końskie, Kantory Busko-Zdrój

 

Polecamy