Kantor, kantory wymiany walut Bartoszyce

W województwie warmińsko-mazurskim leżą Bartoszyce, miasto, które cechuje wielokulturowość i wieloetniczność. Bartoszyce same promują się jako „miasto wielu kultur”. Mieszają się tutaj kultury, zasady i obyczaje różnych grup społecznych, które są wspierane przez miasto, i sprawiają, że miasto zyskuje wyjątkowy charakter.

Nawet odbywające się tutaj koncerty, jarmarki czy seminaria są multinarodowościowe, ponieważ uczestniczą w nich nie tylko obywatele Polski, ale również z Rosji i innych krajów.

Spacerując uliczkami miasta koniecznie należy udać się na rynek z fontanną miejską oraz na wznoszącą się nieopodal Bramę Lidzbarską, z której rozpościera się widok właśnie na tutejszy rynek. Do innych godnych uwagi atrakcji turystycznych należy Park Elizabeth, który znajduje się u podnóża Góry Zamkowej i zaprasza nad staw w kształcie serca oraz liczne aleje spacerowe. Wspomnieć należy  o nieistniejącym już zamku krzyżackim, który był jedną z pierwszych twierdz krzyżackich na terenie dawnych Prus.

Bartoszyce dbają o kontakty z partnerami zagranicznymi, do których należą Szwecja, Obwód kaliningradzki, Litwa, Niemcy i Ukraina. W związku z tym bardzo często w obrębie miasta można spotkać turystów z tych krajów. Z myślą o nich, ale i nie tylko, prosperują kantory w Bartoszycach, które wymieniają waluty po bardzo korzystnym kursie. Ich spis możecie odnaleźć na naszej stronie wraz z dokładną lokalizacją.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Czajkowski Sylwester. Kantor Wymiany Walut. gen. Józefa Bema 39 a Bartoszyce
Kantor Rubel gen. Józefa Bema 44 Bartoszyce
Onbis. Ł. Czajkowski Kętrzyńska 21 Bartoszyce

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa warmińsko-mazurskiego: Kantory Olsztyn, Kantory Elbląg, Kantory Ełk, Kantory Ostróda, Kantory Iława, Kantory Giżycko, Kantory Kętrzyn

 

Polecamy