Kantor, kantory wymiany walut Bartoszyce

W województwie warmińsko-mazurskim leżą Bartoszyce, miasto, które cechuje wielokulturowość i wieloetniczność. Bartoszyce same promują się jako „miasto wielu kultur”. Mieszają się tutaj kultury, zasady i obyczaje różnych grup społecznych, które są wspierane przez miasto, i sprawiają, że miasto zyskuje wyjątkowy charakter.

Nawet odbywające się tutaj koncerty, jarmarki czy seminaria są multinarodowościowe, ponieważ uczestniczą w nich nie tylko obywatele Polski, ale również z Rosji i innych krajów.

Spacerując uliczkami miasta koniecznie należy udać się na rynek z fontanną miejską oraz na wznoszącą się nieopodal Bramę Lidzbarską, z której rozpościera się widok właśnie na tutejszy rynek. Do innych godnych uwagi atrakcji turystycznych należy Park Elizabeth, który znajduje się u podnóża Góry Zamkowej i zaprasza nad staw w kształcie serca oraz liczne aleje spacerowe. Wspomnieć należy  o nieistniejącym już zamku krzyżackim, który był jedną z pierwszych twierdz krzyżackich na terenie dawnych Prus.

Bartoszyce dbają o kontakty z partnerami zagranicznymi, do których należą Szwecja, Obwód kaliningradzki, Litwa, Niemcy i Ukraina. W związku z tym bardzo często w obrębie miasta można spotkać turystów z tych krajów. Z myślą o nich, ale i nie tylko, prosperują kantory w Bartoszycach, które wymieniają waluty po bardzo korzystnym kursie. Ich spis możecie odnaleźć na naszej stronie wraz z dokładną lokalizacją.

Kantor, ulica, miasto
Czajkowski Sylwester. Kantor Wymiany Walut., gen. Józefa Bema 39 a, Bartoszyce
Kantor Rubel, gen. Józefa Bema 44, Bartoszyce
Onbis. Ł. Czajkowski, Kętrzyńska 21, Bartoszyce

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa warmińsko-mazurskiego: Kantory Olsztyn, Kantory Elbląg, Kantory Ełk, Kantory Ostróda, Kantory Iława, Kantory Giżycko, Kantory Kętrzyn

 

Polecamy