Kantor, kantory wymiany walut Dobre Miasto

Dobre Miasto jest to miejscowość położona na Warmii. Ponad miastem wznosi się gotycka kolegiata, w której znajduje się rzeźba Madonny, późnobarokowy ołtarz oraz epitafium biskupa warmińskiego Zauskiego. Do pozostałych, nielicznych zabytków miasta należą fragmenty murów obronnych z Basztą Bocianią, wieżą ciśnień, klasycystycznym kościołem poewangelicki oraz późnobarokową kaplicą św. Mikołaja.

Jak wskazują pozostałe na tym terenie zabytki, Dobre Miasto było siedzibą kapituły kolegiackiej. Tutejsi mieszkańcy zajmowali się również handlem i rzemiosłem. Od czasów najdawniejszych, a więc od początku istnienia miasta, godłem Dobrego Miasta był jeleń. Obecnie także zajmuje on zaszczytne miejsce w herbie, a w pysku trzyma dwa zielone liście dębu.

Współpraca z niemieckim, francuskim oraz ukraińskim miastem na zasadach miast partnerskich, sprawia, że obywatele tych państw chętnie zaglądają do Dobrego Miasta. Kantory Dobre Miasto to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy mają w planach wymianę waluty. Ich lokalizację poznacie zaglądając na naszą stronę internetową.

Kantor, ulica, miasto
FHU Kantor – Lombard Grażyna Rynko, Jana Pawła II 25, Dobre Miasto
Kantor. FHU, pl. Jana Pawła II 25, Dobre Miasto
Omega. Kantor. Kobus D., Jana Pawła II 15, Dobre Miasto

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa warmińsko-mazurskiego: Kantory Olsztyn, Kantory Elbląg, Kantory Ełk, Kantory Ostróda, Kantory Iława, Kantory Giżycko, Kantory Kętrzyn

 

Polecamy