Kantor, kantory wymiany walut Działdowo

Działdowo to miasto dobrze rozwinięte pod względem gospodarki i infrastruktury. Działa tu wiele firm o kapitale zagranicznym oraz krajowym. Rozwija się tutaj przemysł szklarski, spożywczy, budowlany i meblarski. Dzieję się tak, ponieważ miasto jest wspierane przez Działdowską Agencję Rozwoju. Nie bez znaczenia jest dogodne położenie miasta, umiejscowione na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich. Kto by pomyślał, że Działdowo niegdyś pełniło rolę ośrodka rzemieślniczego.

Turyści odnajdą w mieście kilka atrakcyjnych miejsc i zabytków. Z pewnością na uwagę zasługują tutejsze obiekty sakralne, ale również zamek gotycki z XIV w., wieża ciśnień oraz ratusz i okoliczne kamieniczki. Ratusz miejski obecnie użycza swoich pomieszczeń dla interaktywnego Muzeum Państwa Krzyżackiego, które otrzymało Laur „Najlepszym z Najlepszych” w kategorii turystyka.

Po zwiedzaniu muzeum, czas rozsiąść się w tutejszych kawiarniach i restauracjach, aby rozkoszować się nie tylko jedzeniem, ale również atmosferą miasta. Zagranicznym przyjezdnym przypominamy, że nie obejdzie się bez wizyty w kantorze Działdowo. Adresy poszczególnych placówek zamieściliśmy na naszej stronie. Zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Lombard Gold. Kantor wymiany walut. Gawroński M., Pocztowa 4, Działdowo
Świątkowska Beata. Kantor wymiany walut, Władysława Jagiełły 13, Działdowo

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa warmińsko-mazurskiego: Kantory Olsztyn, Kantory Elbląg, Kantory Ełk, Kantory Ostróda, Kantory Iława, Kantory Giżycko, Kantory Kętrzyn

 

Polecamy