Kantor, kantory wymiany walut Gołdap

Gołdap to miejscowość uzdrowiskowa położona w województwie warmińsko-mazurskim. Status uzdrowiska miasto zyskało dzięki występującej tutaj borowinie, która wraz z tutejszym klimatem doskonale sprawdza się w leczeniu schorzeń reumatycznych, układu oddechowego i nerwowego, a także schorzeń narządu ruchu. Dość niedawno, bo w 2014 r., powstała tutaj tężnia solankowa. Poza tężnią kuracjusze mogą wybrać się do groty solnej lub do Parku Zdrojowego, w którym znajduje się pijalnia wód mineralnych.

Gołdap jest też nie lada gratką na fanatyków narciarstwa. Udostępniono tutaj 2000 metrów tras zjazdowych, a także 5 wyciągów narciarskich, a dla osób, które nie lubią jeździć na nartach również tor saneczkowy.

Atrakcji nie zabraknie dla nikogo. Zmęczeni sportowymi wyczynami turyści mogą odpocząć w tutejszych lokalach, gdzie czeka na nich pyszne, ale i zdrowe jedzenia. Zagraniczni goście bez problemu będą mogli zapłacić w tutejszych lokalach po uprzedniej wymianie gotówki w kantorach Gołdap. Godziny otwarcia placówek walutowych oraz namiary teleadresowe prezentujemy na naszej stronie. Zapraszamy!

Kantor, ulica, miasto
Baks. Kantor wymiany walut, pl. Zwycięstwa 12, Gołdap
Dariusz Liszewski Kantor „MONIKA”, Świerkowa 12, Gołdap
Edyta Trzeszczkowska Kantor „SEMBO”, Armii Krajowej 34 lok. 79, Gołdap
Kantor Polski S.A., Gumbińska 25, Gołdap
Kantor Polski S.A., Królewiecka 11, Gołdap
Monika. Kantor. Liszewski D., pl. Zwycięstwa 18, Gołdap

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa warmińsko-mazurskiego: Kantory Olsztyn, Kantory Elbląg, Kantory Ełk, Kantory Ostróda, Kantory Iława, Kantory Giżycko, Kantory Kętrzyn

 

Polecamy