Kantor, kantory wymiany walut Mrągowo

Do Mrągowa co roku od kilku dekad przyciągają tłumy przyjezdnych, a to wszystko dlatego, że rokrocznie organizowany jest tutaj Piknik Country. Nie tylko to sprawia, że Mrągowo jest jednym z atrakcyjniejszych miejsc na mapie Polski. Jest to także jeden z bardziej popularnych ośrodków turystycznych na Mazurach. Na atrakcyjność miasta w głównej mierze wpływa położenie geograficzne zlokalizowane na Pojezierzu Mazurskim, wśród zieleni łąk, lasów i błyszczących tafli jezior. Dla amatorów historii urbanistyki i zabytków znajdzie się wiele obiektów godnych uwagi. Wśród nich koniecznie należy zobaczyć mrągowski ratusz będący wizytówką miasta, w którym obecnie mieści się Oddział Muzeum Warmii i Mazur, Strażnica Bośniacka czy zabytkowe kamieniczki zlokalizowane w centrum miasta. W jednym z najstarszych budynków, „Starej Chacie”, gdzie obecnie znajduje się restauracja, zasmakujemy tutejszych specjałów.

Za wszystkie miejscowe atrakcje zapłacimy w walucie polskiej, dlatego zagraniczni przyjezdni zmuszeni są wymienić swoją walutę w kantorach w Mrągowie. Ich spis i dokładną lokalizację podaliśmy w naszym zestawieniu, które zdecydowanie ułatwi odnalezienie poszczególnych punktów walutowych na mapie.

Kantor, ulica, miasto
Chwojnowski E. Kantor wymiany walut, Królewiecka 25, Mrągowo
Gwarant. Firma. Kopeć A., Mazurska 16, Mrągowo
Mat. Kantor wymiany walut, pl. Kajki 9, Mrągowo

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa warmińsko-mazurskiego: Kantory Olsztyn, Kantory Elbląg, Kantory Ełk, Kantory Ostróda, Kantory Iława, Kantory Giżycko, Kantory Kętrzyn

 

Polecamy