Kantor, kantory wymiany walut Szczytno

Szczytno to niewielkie miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim. Historycznie leży w południowej części Mazur, na granicy Pojezierza Olsztyńskiego i Mrągowskiego, pomiędzy Jeziorem Domowym Małym i Dużym. Na chwilę obecną liczy niewiele ponad 25 tysięcy mieszkańców.

Miasto ma wiele do zaoferowania miłośnikom podróży. Jest tu wiele atrakcji turystycznych, dzięki którym można wspólnie z rodziną miło i przyjemnie spędzić wolny czas. Do najważniejszych i jednocześnie najchętniej odwiedzanych zabytków zaliczany jest położony przy ulicy Spacerowej zamek krzyżacki, a raczej jego pozostałości, które zostały udostępnione dla zwiedzających.

Skawina ma doskonałe zaplecze rekreacyjno-sportowe oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę. Funkcjonują tu urzędy i instytucje państwowe, a także banki i kantory. W Szczytnie można aktywnie spędzić czas, szczególnie latem na plaży miejskiej przy Jeziorze Domowym Dużym.

Zastanawiasz się, który kantor w Szczytnie jest czynny do późnych godzin wieczornych? Dowiesz się tego dzięki znajdującej się poniżej bazie, gdzie oprócz godzin otwarcia kantorów znajdziesz także ich dokładne adresy, wraz z numerami telefonów. Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, Odrodzenia 21 lok. 6, Szczytno
Klimik Zenon. Kantor wymiany walut, Żeromskiego 14, Szczytno

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa warmińsko-mazurskiego: Kantory Olsztyn, Kantory Elbląg, Kantory Ełk, Kantory Ostróda, Kantory Iława, Kantory Giżycko, Kantory Kętrzyn

 

Polecamy