Kantor, kantory wymiany walut Chodzież

Chodzież uznawana jest za zielony zakątek Wielkopolski. Zawdzięcza to swojemu położeniu, które miało znaczny wpływ na przeistoczenie miasta w ośrodek turystyczno-wypoczynkowy, a także miejscowość uzdrowiskową, w której znajdują się obiekty sanatoryjne i przyrodolecznicze. Chodzież jest atrakcyjna dla przyjezdnych pod względem wyjątkowych walorów krajobrazowych, w których łączą się widoki górskie i nadrzeczne doliny. Dzięki temu przyjeżdżających tutaj turystów zachwycają zupełnie inne widoki, gdy docierają do miasta z różnych stron.

Do najpiękniejszych miejsc widokowych niezaprzeczalnie należą „Góra Talerz” będąca jednocześnie najwyższym szczytem w obrębie miasta, która również służy za stok narciarski. Dalej na południu miasta znajduje się „Góra Łysa” oraz Wzgórze Gostyniec wraz z wieżą obserwacyjną.

Baza turystyczna Chodzieży jest wystarczająca dla przyjezdnych. Znajduje się tutaj wiele banków, kantorów Chodzież, lokali gastronomicznych, miejsc noclegowych, które pozwolą odprężyć się turystom po dniu pełnym wrażeń.

Kantor, ulica, miasto
Bytyń Adam. Kantor wymiany walut, Rynek 16, Chodzież
Rynek. Kantor wymiany walut, Rynek 3, Chodzież

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy