Kantor, kantory wymiany walut Gostyń

Na południe od Poznania, nad rzeką Kanią, leży Gostyń. W jego herbie znajdują się trzy baszty z największą pośrodku. Do Gostynia dojedziemy zarówno drogami krajowymi i wojewódzkimi a także linią kolejową kursującą na trasie Leszno – Jarocin.

Miejsce to jest atrakcyjne dla turystów pod względem licznych zabytków skoncentrowanych w głównie w centrum miasta. W centrum miasta znajduje się ratusz miejski z widokiem na Górę Zamkową, wykonana z czerwonej cegły Siedziba Starostwa Powiatowego i Urzędu Miejskiego, a także bazylika na Świętej Górze z przepięknymi malowidłami na kopule, kościół pw. św. Małgorzaty oraz kościół pw. św. Ducha. W Gostyniu znajdują się również dwa muzea: Muzeum w Gostyniu z ekspozycją etnograficzną i historyczną miasta wraz z okolicami, a także Prywatne Muzeum Automobilizmu Jana Pedy.

W mieście nie zabrakło sklepów, restauracji, miejsc noclegowych czy kantorów Gostyń. Większość z nich łatwo możemy odnaleźć przechadzając się miejskimi uliczkami. Gdybyście jednak mieli problem z odnalezieniem kantorów w Gostyniu, zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą, gdzie zebraliśmy adresy, numery telefonów i godziny otwarcia poszczególnych punktów.

Kantor, ulica, miasto
Eva. Kantor wymiany walut, 1 Maja 32, Gostyń

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy