Kantor, kantory wymiany walut Grodzisk Wielkopolski

Nad Letnicą w województwie wielkopolskim położone jest miast Grodzisk Wielkopolski. Na jego herbie znajduje się postać króla odzianego w purpurowy płaszcz, który trzyma w dłoniach złote insygnia. Król zasiada na złotym tronie ozdobionym gotyckimi motywami. Podobno ów król to sam Przemysław II, który miał nadać miastu przywilej lokacyjny.

Do budynków godnych zobaczenia niewątpliwie należy Dwór Łubieńskich, w którym obecnie znajduje się Muzeum Ziemi Grodziskiej, rynek z ratuszem, kościół pobernardyński czy też zabytkowa trybuna stadionu Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. Inne ciekawe miejsca w Grodzisku Wielkopolskim to Organistówka z 1685 r., zabytkowa studnia błogosławionego Bernarda, Dom rzemiosła oraz kamieniczka konstrukcji ryglowej.

Turyści, którzy zawitają do grodziska Wielkopolskiego mogą spodziewać się doskonałej kuchni, którą oferują tutejsze bary i restauracje oraz wygodne łóżka w pobliskich hotelach. Zagraniczni odwiedzający bez problemu wymienią swoją walutę w kantorach w Grodzisku Wielkopolskich. Z myślą o nich, ale i nie tylko powstała baza kantorów Grodzisk Wielkopolski, którą prezentujemy na naszej stronie internetowej.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, Garbary 7, Grodzisk Wielkopolski
Partner. Kantor wymiany walut, ks. Tuszyńskiego 13, Grodzisk Wielkopolski

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy