Kantor, kantory wymiany walut Kalisz

Kalisz to ulokowana w środkowo-zachodniej Polsce miejscowość. Jest to drugi co do wielkości ośrodek województwa wielkopolskiego. Miasto leży nad rzeką Prosną, niecałe 25 kilometrów od Ostrowa Wielkopolskiego. Uważa się, że był najbardziej zniszczonym europejskim miastem w czasie I wojny światowej. Odbudowano je po odzyskaniu niepodległości zachowując średniowieczny plan zabudowy. Kalisz uznawany jest za ważny ośrodek kulturowy w regionie, ponieważ prosperują tutaj liczne teatry, muzea i galerie.

Mieszkańcy Kalisza są szczególnie dumni z ciekawego fragmentu średniowiecznych murów miejskich, który stoi obok Kolegiaty, a zwany jest Basztą Dorotką. Posiada ona murowaną basztę dobrze widoczną od strony parku miejskiego. Dużą popularnością cieszy się także wspomniana już Kolegiata Wniebowzięcia NMP – pochodzący z XIV wieku kościół.

Oprócz doskonałego zaplecza kulturowego i sportowego miasto jest także przyjazne mieszkańcom, którzy mają swobodny dostęp do urzędów, banków czy kantorów. W Kaliszu można żyć, pracować, a także miło spędzać czas.

Jesteś z okolic Kalisza i ciekawi Cię, gdzie najszybciej wymienisz walutę? Możesz zrobić to w jednym z kantorów w Kaliszu. Poniżej znajdziesz adresy wszystkich znajdujących się w tym miejscu punktów wymiany walut, wraz z godzinami ich otwarcia i numerami telefonó. Stworzona przez nas rozbudowana baza jest systematycznie aktualizowana. Zachęcamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Anna. PW. Kantor wymiany walut, al. Wojska Polskiego 116, Kalisz
Bax. Kantor., Górnośląska 34, Kalisz
Cent s.c. Kantor wymiany walut, Śródmiejska 41, Kalisz
Contessa. Kantor wymiany walut, Górnośląska 20, Kalisz
Exchange Group, Poznańska 121 lok. 131, Kalisz
Gant Sp. z o.o. Kantor, Śródmiejska 13, Kalisz
Kantor, Śródmiejska 11, Kalisz
Kopeć Marek. Przedsiębiorstwo wielobranżowe, Ludowa 10/26, Kalisz
Korona. PW. Kantor wymiany walut. Karbowski G., Śródmiejska 20, Kalisz

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy