Kantor, kantory wymiany walut Koło

Koło to dawne miasto królewskie położone w województwie wielkopolskim. Miejscowość leży w Kotlinie Kolskiej nad Wartą, skąd niedaleko do Konina i do autostrady A2 prowadzącej z Warszawy do Poznania.

Miasto prawa miejskie otrzymało już w XIV wieku. Obecnie jest to ogromny ośrodek przemysłu ceramicznego i spożywczego. Jednym z największych walorów architektonicznych tego regionu jest tutejszy Zamek, a raczej pochodzące z XIV wieku ruiny gotyckiego zamku malowniczo położone nad Wartą. Mieszkańcy Koła są szczególnie dumni z Kościoła Podwyższenia Krzyża Świętego – gotyckiego kościoła z początku XV wieku.

W gminie Koło znajdziesz wiele instytucji działalności państwowej, urzędów, banków i kantorów. W Kole są liczne parki przyrody, w których można wypocząć i odetchnąć świeżym powietrzem po ciężkim dniu w pracy.

Zastanawiasz się, gdzie w Kole znajdziesz najbliżej Ciebie położony kantor? Poniżej znajdziesz listę wszystkich kantorów z Koła wraz z dokładnymi adresami, godzinami otwarcia i numerami telefonów. Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Cent sp.j. Kantor wymiany walut. Kołaciński P., Olszyna R., Toruńska 22, Koło
Cent. sp.j. Kołaciński P. Olszyna R., Sienkiewicza 35, Koło

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy