Kantor, kantory wymiany walut Konin

Niegdyś miasto królewskie Korony Królestwa Polskiego, położone nad Wartą miasto Konin jest obecnie głównym ośrodkiem przemysłu wydobycia węgla brunatnego. Dzięki temu Konin słynie z Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego oraz z Zespołu Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin, która dostarcza 8,5% energii elektrycznej w Polsce.

Warto jednak skupić się na walorach turystycznych Konina. W mieście znajduje się Słup Koniński prawdopodobnie ufundowany przez Piotra Włostowica, Kościół św. Bartłomieja, Synagoga, Jatki Miejsce, zespół kamienic staromiejskich, Dworek Zofii Urbanowskiej, która stała się honorową obywatelką miasta. Jakiś czas temu miasto słynęło również z przemysłu odzieżowego, aż do momentu upadłości większych firm.

Konin współpracuje z licznymi zagranicznymi miastami partnerskimi takich państw jak Litwa, Rosja, Ukraina, Łotwa, Francja, Niemcy, Bułgaria, Hiszpania, Szwecja, Anglia, Białoruś, Republika Mołdawii i Chiny. W związku z tym Konin nie narzeka na brak zagranicznych turystów. Mnogość obcokrajowców niejako zmusza tutejszą społeczność o zwiększanie ilości takich miejsc jak kantory Konin. Ponadto kantory w Koninie oferują atrakcyjne i często konkurencyjne oferty względem siebie. Jeżeli chcecie szybko sprawdzić kursy walut w poszczególnych punktach, to nasza baza kantorów z wszystkimi danymi kontaktowymi będzie doskonałym rozwiązaniem.

Kantor, ulica, miasto
Alicja. Kantor wymiany walut, Gwoździarska 2, Konin
Cent sp.j. Puchalski G., Andrzejewski P., Dworcowa 15b, Konin
Exchange Group, Paderewskiego 8, Konin
Kantor, pl. Niepodległości 1, Konin
Kantor wymiany walut, 3 Maja 44, Konin
Kantor Wymiany Walut Łukomska Monika, al. 1 Maja 16a, Konin
Profit. Tomasz Kociński. Kantor wymiany walut, al. 1 Maja 13, Konin
Sawa. Galeria. Kantor wymiany walut. Exchange kantor, Chopina 23D lok. 12, Konin

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy