Kantor, kantory wymiany walut Leszno

Leszno jest miejscowością położoną pomiędzy Wrocławiem a Poznaniem w województwie wielkopolskim. Podobno nazwa miasta wzięła swój początek od leszczyny.

Od dekady Miasto Leszno wraz z Organizacją Turystyczną Leszno-Region oraz Centralną Szkołą Szybowcową organizuje Piknik Szybowcowy „Leszno. Rozwiń skrzydła!”. Impreza odbywa się w czerwcu i przybywa na nią cała masa miłośników lotnictwa z kraju i zagranicy. Wśród najciekawszych atrakcji na turystów czekają mrożące krew w żyłach akrobacje lotnicze, loty balonem, samolotem oraz szybowcem, a także skoki spadochronowe w tandemie. Miłośników lotnictwa zainteresuje z pewnością fakt, że w Lesznie jako jednym z nielicznych miast organizuje się loty szybowcem również w nocy.

Poza lotnictwem bardzo cenionym sportem w Lesznie jest również żużel. Świadczą o tym osiągnięcia klubu żużlowego – Unia Leszno, który ma na swoim koncie pokaźną liczbę medali w swojej dziedzinie.

Specjalnością tutejszej kuchni regionalnej są pyry z gzikiem, kluchy na łachu oraz zupa i wszelkiego rodzaju przetwory z grzybów, a to z powodu lasów, które obfitują w leśne owoce.

W barach i restauracjach niestety nie można płacić obcą walutą, więc zagraniczni turyści będą zobowiązani odwiedzić kantory w Lesznie, gdzie dokonają wymiany. W naszym zestawieniu kantorów Leszno podpowiadamy, gdzie znajdują się punkty wymiany walut i w jakich godzinach najlepiej je odwiedzić.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Estyma Ubezpieczenia Sp. z o.o. Wolińska 30 Leszno
Gant Sp. z o.o. Kantor Rynek 29 Leszno
Gawron. Kantor wymiany walut. Woźniak J. Łaziebna 27 Leszno
Kantor Wymiany Walut Jakub Kaźmierczak Władysława Jagiełły 40 lok. 5 Leszno
Kantor Wymiany Walut Marek Kożyczak Grodzka 3A Leszno
„MASTERPOLIS” Pazoła Sp.j. Kołłątaja 5 Leszno
Piotr Marszałek Słowiańska 17 Leszno

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy