Kantor, kantory wymiany walut Leszno

Leszno jest miejscowością położoną pomiędzy Wrocławiem a Poznaniem w województwie wielkopolskim. Podobno nazwa miasta wzięła swój początek od leszczyny.

Od dekady Miasto Leszno wraz z Organizacją Turystyczną Leszno-Region oraz Centralną Szkołą Szybowcową organizuje Piknik Szybowcowy „Leszno. Rozwiń skrzydła!”. Impreza odbywa się w czerwcu i przybywa na nią cała masa miłośników lotnictwa z kraju i zagranicy. Wśród najciekawszych atrakcji na turystów czekają mrożące krew w żyłach akrobacje lotnicze, loty balonem, samolotem oraz szybowcem, a także skoki spadochronowe w tandemie. Miłośników lotnictwa zainteresuje z pewnością fakt, że w Lesznie jako jednym z nielicznych miast organizuje się loty szybowcem również w nocy.

Poza lotnictwem bardzo cenionym sportem w Lesznie jest również żużel. Świadczą o tym osiągnięcia klubu żużlowego – Unia Leszno, który ma na swoim koncie pokaźną liczbę medali w swojej dziedzinie.

Specjalnością tutejszej kuchni regionalnej są pyry z gzikiem, kluchy na łachu oraz zupa i wszelkiego rodzaju przetwory z grzybów, a to z powodu lasów, które obfitują w leśne owoce.

W barach i restauracjach niestety nie można płacić obcą walutą, więc zagraniczni turyści będą zobowiązani odwiedzić kantory w Lesznie, gdzie dokonają wymiany. W naszym zestawieniu kantorów Leszno podpowiadamy, gdzie znajdują się punkty wymiany walut i w jakich godzinach najlepiej je odwiedzić.

Kantor, ulica, miasto
Estyma Ubezpieczenia Sp. z o.o., Wolińska 30, Leszno
Gant Sp. z o.o. Kantor, Rynek 29, Leszno
Gawron. Kantor wymiany walut. Woźniak J., Łaziebna 27, Leszno
Kantor Wymiany Walut Jakub Kaźmierczak, Władysława Jagiełły 40 lok. 5, Leszno
Kantor Wymiany Walut Marek Kożyczak, Grodzka 3A, Leszno
„MASTERPOLIS” Pazoła Sp.j., Kołłątaja 5, Leszno
Piotr Marszałek, Słowiańska 17, Leszno

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy