Kantor, kantory wymiany walut Luboń

Luboń to niewielkie miasteczko położone w centralnej części województwa wielkopolskiego, nad rzeką Wartą. Liczy sobie zaledwie 30 tysięcy mieszkańców, ale jednocześnie znajduje się na liście stu najgęściej zaludnionych miast w Polsce. Miasto powstało w 1954 roku w wyniku połączenia trzech wsi: Lubonia, Żabikowa i Lasku.

Przyjeżdżający do Lubonia z okolicznych miejscowości turyści chętnie spacerują po tutejszym rynku, a rozsiane po okolicy malownicze stawy jak magnes przyciągają gości z całego kraju.

Zastanawiasz się, gdzie w Luboniu znajdziesz kantor? Odpowiedź na to pytanie poznasz dzięki stworzonej przez nas bazie. Umieściliśmy w niej dokładne adresy kantorów z Lubonia, godziny otwarcia, a także numery telefonów. Informacje są na bieżąco sprawdzane i aktualizowane. Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Firma Handlowo Usługowo Transportowa Arkadiusz Jankowski al. Jana Pawła II 5 lok. 8B Luboń
Hirex. PW Boczna 1 Luboń
Kantor wymiany walut Puszkina 38a lok. d Luboń
Pokerbis. Kantor wymiany walut Żabikowska 66 Luboń

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy