Kantor, kantory wymiany walut Luboń

Luboń to niewielkie miasteczko położone w centralnej części województwa wielkopolskiego, nad rzeką Wartą. Liczy sobie zaledwie 30 tysięcy mieszkańców, ale jednocześnie znajduje się na liście stu najgęściej zaludnionych miast w Polsce. Miasto powstało w 1954 roku w wyniku połączenia trzech wsi: Lubonia, Żabikowa i Lasku.

Przyjeżdżający do Lubonia z okolicznych miejscowości turyści chętnie spacerują po tutejszym rynku, a rozsiane po okolicy malownicze stawy jak magnes przyciągają gości z całego kraju.

Zastanawiasz się, gdzie w Luboniu znajdziesz kantor? Odpowiedź na to pytanie poznasz dzięki stworzonej przez nas bazie. Umieściliśmy w niej dokładne adresy kantorów z Lubonia, godziny otwarcia, a także numery telefonów. Informacje są na bieżąco sprawdzane i aktualizowane. Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Firma Handlowo Usługowo Transportowa Arkadiusz Jankowski, al. Jana Pawła II 5 lok. 8B, Luboń
Hirex. PW, Boczna 1, Luboń
Kantor wymiany walut, Puszkina 38a lok. d, Luboń
Pokerbis. Kantor wymiany walut, Żabikowska 66, Luboń

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy