Kantor, kantory wymiany walut Międzychód

Międzychód położony jest w malowniczej krainie Pojezierza Poznańskiego, na Pojezierzu Międzychodzko-Sierakowskim. Międzychód położony jest między jeziorem a rzeką, co sprawia, że miejscowość ma więcej uroku niż niejedno wielkie miasto. Atrakcją miasta są niewątpliwie gaski, wąskie uliczki, które ciągną się między charakterystycznymi kamieniczkami. Znajduje się tutaj „Laufpompa”, a mianowicie źródło Artezyjskie o właściwościach leczniczych, które zostało na powierzchni ziemi zwieńczone ozdobną, żeliwna pompą.

Wśród wielu atrakcji przyrodniczych, które możemy zobaczyć na terenie miasta Międzychód są: rezerwat przyrody Kolno Międzychodzkie, rezerwat przyrody Dolina Kamionki, ścieżka edukacyjna Bobrowy Zakątek, dąb na Placu Kościuszki, Puszcza Notecka oraz fragmenty Pszczewskiego parku Krajobrazowego oraz wiele miejskich zabytków.

Centrum miasta obfituje w różnego rodzaju usługi, w skład których możemy zaliczyć np. kantory Międzychód. Z myślą o osobach poszukujących punktów wymiany walut, sporządziliśmy bazę kantorów Międzychód, do zapoznania się z którą serdecznie zapraszamy.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, 17 Stycznia 50, Międzychód

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy