Kantor, kantory wymiany walut Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl to miejscowość położona w województwie wielkopolskim nad rzeką Szarką będącą dopływem Obry. Miasto jest dobrze skomunikowane. Zawdzięcza to swojemu usytuowaniu tuż przy osi trasy pomiędzy Warszawą, Poznaniem i Berlinem. Przez tutejsze okolice przebiega autostrada A2 oraz linia kolejowa E 20. Ma to swoje przełożenie na rozwijający się w Nowym Tomyślu przemysł. Działa tutaj kilka bardziej znanych firm na arenie międzynarodowej, takich jak Phoenix Contact czy fabryka narzędzi chirurgicznych Aesculap Chifa sp. z o.o.

Warto wspomnieć, że Nowy Tomyśl jest miastem, które słynie z wikliniarstwa i z tego też powodu każdego roku organizowany jest Jarmark Chmielno-Wikliniarski. W 2006 r. powstał tutaj największy wiklinowy kosz na świecie. To i wiele innych wiklinowych dzieł można zobaczyć w Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa w Nowym Tomyślu.

Przyjezdnych z zagranicy z pewnością zainteresuje informacja dotycząca lokalizacji kantorów w Nowym Tomyślu, którą prezentujemy w bazie kantorów zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Zainteresowane osoby znajdą tutaj aktualny adres oraz umiejscowienie na mapie, co znacznie usprawnia odnalezienie placówki walutowej w mieście.

Kantor, ulica, miasto
Krok-Adamska Lidia. Kantor wymiany walut, Długa 22, Nowy Tomyśl
Krok-Adamski Stanisław, Wojciech. Kantor wymiany walut, pl. Chopina 9a, Nowy Tomyśl
Skitek Ryszard. Kantor wymiany walut, Mickiewicza 8, Nowy Tomyśl

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy