Kantor, kantory wymiany walut Słupca

Krzyż germański o złotej barwie na błękitnej tarczy to herb Słupcy. Możemy go zobaczyć nie tylko na fladze czy herbie miasta. Ten symbol znajdziemy również m.in. na tutejszym mostku czy budynku sali gimnastycznej.

Miasto Słupca położone jest w województwie wielkopolskim, na prawym brzegu rzeki Meszny i opodal Jeziora Słupeckiego. Nazwa miasta etymologicznie pochodzi od wyrazu „słup”, jednak ciężko ją utożsamiać z jakimś konkretnym obiektem, ponieważ takowego na terenie miasta nie znaleziono. Wśród zabytków, które możemy zobaczyć w Słupcy, należy wymienić kościół św. Wawrzyńca utrzymany w stylu gotyckim, drewniany kościół św. Leonarda, młyn z początku XX w., wiatrak koźlak z końca XIX w., a także kuźnię i inne budynki oraz obiekty znajdujące się na terenie miasta.

Cudzoziemcy odwiedzający Słupcę, którzy nie dokonali wymiany własnej waluty przed podróżą, nie będą musieli się martwić o brak odpowiedniej gotówki, ponieważ w Słupcy działają kantory Słupca, które dokonują wymiany praktycznie wszystkich walut świata. Namiary do poszczególnych kantorów w Słupcy prezentujemy na naszej stronie wraz z lokalizacją na mapie.

Kantor, ulica, miasto
Celmer Witold. Kantor wymiany walut, Pułaskiego 2, Słupca
Głowacka Małgorzata. Kantor wymiany walut, Pułaskiego 6a, Słupca

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa wielkopolskiego: Kantory Poznań, Kantory Kalisz, Kantory Konin, Kantory Piła, Kantory Ostrów Wielkopolski, Kantory Gniezno, Kantory Leszno

 

Polecamy